2737
2739
عنوان

کیا فشار خون دارن و قرص میخورن

59 بازدید | 12 پست

خانمها کیا فشار خون بالا دارن و قرص مصرف میکنن.چند سالتونه .من فشارم بعد زایمان اکثرا ۱۴ رو ۹ هست باید حتما تا اخر عمر قرص مصرف کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من داشتم۲۶سالگی

رژیم سخت گرفتم

ارثی فشارخون بالاداشتیم

الان افت فشاردارم

توی بارداری بالای بالا۱۱بود

روغن

نمک

وقندوشکر

صفرصفرکردم

۳سال

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2728
2738
مثلا روی چند بود؟بخاطر کاهش وزن نرمال شده

اینقدربودازگردن دردوسردردقرمزمیشدم ودیگه نمیتونسم کارکنم

مجردی دکتری نبودم وفقط میدونستم فشارخون هستش

۲۳کیلوتوی۳ماه اول کم کردم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
انشالا دیگه سراغتون نیاد 

فعلافشارم میوفته یکسره😁😂

مثلا۴دونه تخمه نمیتونم بخورم

کلابدتم عادت کرده

قنددوست ندارم

یاجربی