2737
2739

من خونه دوتا عموهام که همسن خودم و همسرم هستن رفتیم نیومدن ،دلیلشم نمیدونم ،واقعا ناراحتم 

چون همسرمو بردم خونشون و گفتیم خندیدیم و به بچه هاشون کلی عیدی دادیم نیومدن 

یه ساله خونه خریدیم کادو تو سرشون بخوره، از وقتی اومدم خونه خودم پاشونو نزاشتن در صورتیکه قبلا خیلی میومدن میرفتن

از مهربونی و سادگی و زیاد قاطی شدن خودم حالم بهم میخوره واقعا

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺

هیچ جا نرفتم 

نقش کمد دیواریو،داشتم

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷