2733
2739

دیروز کتک خورد از دست داداشم نشست های های گریه کرد بعد عقده هاش سر من خالی کرد 

الان رفتم تو اتاق داداشم می بینم یه بشقاب پر بادوم هندی جلوشه

همین داداشم  شب عیدی دست بابام گرفت از خونه بیرون کرد بابام سال تحویل خونه نبود 

الان بابام براش خم می شی بنده کفش می بنده و کفش تمیز می کنه 

اونی که هوای پدر مادر بیشتر داره همونی هست که همیشه بهش ظلم می شه

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

داداشت چند سالشه ؟

عجبببب

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
مگه بچه جرعت همچین کاری رو داره اصلا؟؟؟

داشته و داره تو خونه پادشاهی می کنه بهترین چیزا هم جلوشه

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

تقصیر پدر مادرته خب

از من بهت نصیحت بچسب به درست و سعی کن زودی به لحاظ مالی مستقل شی

برا چنین پدرمادری هم خوبی نکن چون برا امثال اینا دختر دستش رو تا ارنج از عسلم کنه میرن میگن زهرمار داد بهمون

میترسن ازش. وگرنه دلشون خونه.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
میترسن ازش. وگرنه دلشون خونه.

نیست 

همچین دوستش دارن 

2706