2733
2739

ادم مذهبی‌ای نیستم اصلا ولی حسم به قرآن به چیز دیگه‌س و واقعا قرآن خوندن و گوش دادنشو دوست دارم.

بیشتر صوت کی براتون قشنگ تره و گوش میدین؟

من خودم همیشه وقتی میخواستم روخوانی قرآن تمرین کنم صوت استاد حامد شاکرنژاد رو گوش میدادم 

واقعا با سبک و صداشون میتونم خیلی خوب ارتباط برقرار کنم

الانم سعی دارم قرآن رو حفظ کنم بازم با صوت ایشونه

میخواستم ببینم شما با صوت کی بیشتر ارتباط برقرار میکنین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
وای من با صدای اینا استرس میگیرم مخصوصا عبدالباسط 

قشنگترین صدا باهاش آرامش میگیرم 

ماهر المعیقلی

مخصوصا سوره ملک که میخونه 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

خودم دنبال یه نفرم اسمش رو پیدا نمیکنم. رادیو قران یه اقایی از قدیم ها صداش هست و معروفه خیلیییی آروم و با تمانینه قبل از اذان میخونه. نمیدونم کی هست

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
2740
وای من با صدای اینا استرس میگیرم مخصوصا عبدالباسط 

برای میت فقط خ. به صداش 😵‍💫

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2706