2733
2734

طرف  زنگ زده سه شنبه  ک فردا میایم خونتون یعنی چهارشنبه  گفتم اوکی قدمتون رو چشم! 

ساعت ۹ شب زنگ زده  ک ببخشید نشد بیایم  این هفته نیستیم یکشنبه دیگه میایم   

یعنی فردا میخاستن بیان! من چون رودروایسی داشتم گفتم اوکی من هماهنگ میکنم بهت خبر میدم! اوکی کردم گفتم  باشه یکشنبه بیاین قدمتون روچشم!

از  صبح ده بار زنگ زده  برنداشتم و اخرش پیام داده ک ما دم خونتونیم کسی نیسسس درو باز کنه! 

من اومدم  بازار خرید لباس بارداری برای خودم    

بهش زنگ زدم گفتم تو گفتی  یکشنبه ک چطور الان اومدی  میگه ذیگه یهویی شد!

برگرد بیا  گفتم من اومدم ۱۵ خرداد  اونم با مترو    شرایطشو ندارم برگردم  فردا بیاین!

برگشته بمن میگه  ما اومدیم دیگه پس فردا حرفی حدیثی توش نباشه  رفتو امدو تو بریدی    😒   یچیزی بگید  بنویسم براش   وسط بازار اعصابمو خرد کرده بخدااااا

تازه اون موقع ک ساعت۹ شب زنگ زد من میز چیده بودم و کلی   تدارک ددیه بودم ک مایوس  شدم گذاشتم  تو یخچال باز و میزو جمع کردم میدونید برام سخته   برداشتن و‌گذاشتن  حقیقت  چون کمردردم دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بگودستتون دردنکنه میایم جبران کنید

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2740
تازه اون موقع ک ساعت۹ شب زنگ زد من میز چیده بودم و کلی   تدارک ددیه بودم ک مایوس  شدم گذاش ...

بگو عزیزم شما دو دفعه قرار گذاشتید هردوبار هم بد قولی کردید ، من رو حرف شما حساب کردم، نمیدونستم امروز یهو می‌آید که ، برای فردا آمادگی داشتم دیگه هم ج نده کلا

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

عجب بی منطقه بگو من میدونستم که یکشنبه میآید اگه میدونستم امروز میاید حتما میموندم و خونه و آماده پذیرایی میشدم 

اگرم الان بیام با مترو پشت در میمونید بخاطر خودتون میگم امروز نمیشه 

بعدم برا یکشنبه شام دعوتشون کن که دیگه درگیری و بحثی پیش نیاد

2706