2733
2734
عنوان

چرا همه مهمونای عید من ی تخته کم دارن 🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من تاپیک های شما گاهی میبینم مغزم سوت می‌کشه 

چقدر زندگی پر چالشی داری نه بدتر از من

طلاق بارداری خاستگار مهمان 

من خودم حالم خوش نیست ولی اگر شرایط شما را داشتم

دیگه هیچی برام مهم نبود 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

بگو ۱ هفته نشستم بیای هی امروز فردا 

حالا قرار بود فردا بیاین اومدم بیرون لابد کار داشتم میگی بیا خونه .

بگو برا ی عید دیدنی قرار نیست بشینم شما کی میخای بیای منم کار زندگی دارم . بگو خودت دوس نداری بیای ک امروز فردا میکنی منکه نگفتم نیا

چه سریع هم میگه تو رفت و آمد رو بریدی ،چقد ناپخته و بی پروا ، فکر کنم ،فک میکنه خونه ای و باز نمیکنی

صدا مترو میومد دیگه گفتم با مترو اومدم ۱۵ خرداد بخدا بلد نبودم هزارتا خط عوض کردم  اومدم     تازه رسیدم   چژوری برگردم بخاژر   این مهمون نفهممم اخه 

عممع

بنویس باشه عمه جون هر جور راحتی

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
بگو ۱ هفته نشستم بیای هی امروز فردا  حالا قرار بود فردا بیاین اومدم بیرون لابد کار داشتم میگی ...

بخدا اون روز  همه چی اماده کردم چایم  چ زیاد دم کردم  نیومدن ریختم رفت! بعد گفت یکشنیه من با دوستم هماهنگ شده بوذم برای خرید لباس   ب اون گفتم اون  کاراشو کنیل کرد  گفتیم شنبه میایم ک این عمم دهنشو ببنده!  حالا تا رسیدم زنگ زده ک   رفتو امدو تو قطع کردی حرفی توش نزنی ها  

2706