2733
2734

سلام دخترم از یک ماهگی ریفلاکس بسیار بسیار شدیدی داشت الانم داره به همون شدت خیلی وحشتناکه خدا برای گرگ بیابون نخواد یک بار بردمش پیش دکتر نجفی ثانی داروهایی که داد خیلی معمولی بود یک بار هم بردمش پیش یه فوق تخصص گوارش اطفال قبل عید آندوسکوپی کرد گفت همه دستگاه‌ه گوارش سوخته 😔😔😔😔😔😔 ولی دکتر بسیار بی ادب و بداخلاقی بود همش توهین می‌کرد و بچه رو دعوا می‌کرد یا تحقیرآمیز حرف می‌زد تو رو خدا اگر دکتر خوبی می‌شناسید بهم معرفی کنید خیلی در عذابم خواهش میکنم تبلیغ نکنید چون من روح و روانم خالیه 😔

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مکه میشه سوخته باشه ..یه کم جمع شده ...همین ..خوب میشه

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است

دکتر فرهاد امامی مطبش تهرانه فوق العاده با ادب و خوبه فقط تا۱۴ نیستش

عزیزم انشاالله دختر گلت خوب بشه زودتر

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
2740

عزیزم

کلینیک مسعود تو تهران بی نظیره هم آزمایشگاه و هم دکتراش تشخیص و داروهاش عالیه ولی نمیدونم اطفال هم دارن یا نه

تخصصی گوارش و داخلی هستن

از بس که بها داده خدا بر زن و دختر*  نازل شده در منزلتش سوره کوثر*  هر لحظه کنم شکر به درگاه الهی *     زیرا که خدا داده به من دختر و خواهر   

الان دکتر تعطیلیه پیدا نمیشه ببرش اورژانس بیمارستان مفیذ کودکان اونجا تحت نظر باشه

همه مدارک پزشکیشم ببر با خودت

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
دکتر بهروز مقدادی ان شالله که میری ودخترت کاملا خوب میشه❤️🙏سرچ‌ کن. ادرس واطلاعاتشو دربیا ...

ممنونم عزیزم اما شنیدم مثل قبل خوب نیست و وقت نمیذاره درسته ؟

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
2706