2737
2739
عنوان

دندونم خیلی درد میکنه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 70 پست
الان برو بخر . فردا چرا؟ داروخانه ی شبانه روزی یه بسته بگیر 

خودم داروخانه کار میکنم ساعت ۱۰ صبح شیفتم شروع میشه همون موقع میخرم همونجا چوم یکمم دوره مسیرش رفت و برگشت برم برگردم طول میکشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بخاطر دردش میخوام بکشم بعد اونا نمیکشن😐😭

واقعا فکر میکنی چرا درد میکنه؟  چون عفونت داری دیک، من دوستم جراحی کانال دندان عقل نهفته داشت انجام ندادن واسشنمیخوام بترسونمت ولیمیگن باعث مرگ میشه اگر با عفونت و درد کشیده بشه دندانی

خودم داروخانه کار میکنم ساعت ۱۰ صبح شیفتم شروع میشه همون موقع میخرم همونجا چوم یکمم دوره مسیرش رفت و ...

توی سرویس بهداشتی داروخونه میتونی شیاف بزنی

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
2731
یکم دیگه میزنم بیرون از خونه میرم میگیرم حتما اسپری سر لیکس زدم اثری نداشت اصلا

بخوای بری دندون پزشکی هم باید از قبل چرک دندونت خشک بشه 

قرص آموکسی سیلین و مترانیدازول رو با هم هر 8 ساعت بخور

برای دردش هم مواد قرص ژلوفن را بریز روی دندونت، خیلی آروم میشه 

میشه برای سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستی 🌼
2740
ای وای😐😭 چیکارش کنم خدا 

هیچی  دکتر حتما برو تجویز کرد انتی بیوتیک میده بخوری تا عفونت از بین بره، من الان دردم زیاده داشتم چت میکردم با همون دوستم گفتش شاید عفونت کرده ک درد داریبرو نسون بده، درد مال عفونته دیگ

نمیدونم چیع دست میزنم به دندونم دردو حس میکنم در حالت عادیم انگار دارن به دندونم میکوبن الان استرس گ ...

نه عادیه نگران نباش اگه مثل درددندونه وبه اعصاب میزنه بروشایددرست عصب کشی نکرده ولی اگه لثه هست عادی بعضی وقتااینطوری میشه 

نه عادیه نگران نباش اگه مثل درددندونه وبه اعصاب میزنه بروشایددرست عصب کشی نکرده ولی اگه لثه هست عادی ...

رفتم از دندونم عکس گرفتم ظاهراً لثه م عفونت کرده 🥺🥺🥺عصب کشیم مشکلی نداشته