2733
2739

😭😭😭😭😭

اوه سلام نمیدونم کی هستی اما اگه حالت خوب نیست یه صلوات برای شهید مصطفی صدرزاده بفرست(حتی اگه بهش اعتقاد نداری🎈)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

ان شأالله که حاجت دلتون با حکمت خدا یکی باشه و عاقبت بخیر بشید برای سلامتی صاحب الزمان و سلامتی و عاقبت بخیری من و خانوادم دعا کنید 

الهی و ربی من لی غیرک .... لطفاً برای گشایش تو زندگیم یه صلوات بفرست و تو نماز شب‌هاتون دعام کنید خدا گره از کارت باز کنه بحق فاطمه زهرا س
ان شأالله که حاجت دلتون با حکمت خدا یکی باشه و عاقبت بخیر بشید برای سلامتی صاحب الزمان و سلامتی و ع ...

😭✨🩷انشاالله از در خونه امام علی دست خالی برنگردی

اوه سلام نمیدونم کی هستی اما اگه حالت خوب نیست یه صلوات برای شهید مصطفی صدرزاده بفرست(حتی اگه بهش اعتقاد نداری🎈)
😭✨🩷انشاالله از در خونه امام علی دست خالی برنگردی

الهی آمین در خونه امیر مومنان هیچکس دست خالی برنمی‌گرده 

الهی و ربی من لی غیرک .... لطفاً برای گشایش تو زندگیم یه صلوات بفرست و تو نماز شب‌هاتون دعام کنید خدا گره از کارت باز کنه بحق فاطمه زهرا س
خوندم عزیزم خدا بهت ارامش بده ان شاالله

🥺ممنونم انشاالله دست خدا به حق همین روزا دستتو بگیره

الهی آمین در خونه امیر مومنان هیچکس دست خالی برنمی‌گرده 

✨دقیقا🩷

2706