2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا چرا؟ یعنی چی؟ چطوری آخه؟

یکی قصد داره هکت کنه، اون پیامی که برات میاد احتمالا نوع دستگاهی که میخواد وارد بشه رو مینویسه، مثلا اسم گوشی، یا لبتاب طرف ببین شاید بشناسی، بعد ی گزینه هم معمولا میاد که میگه اگه این تلاش از طرف خودت نبوده اعلام کن تا نزاره طرف وارد شه، اونو بزن

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2728
یکی قصد داره هکت کنه، اون پیامی که برات میاد احتمالا نوع دستگاهی که میخواد وارد بشه رو مینویسه، مثلا ...

اصلا هیچی نمیاد فقط میگه ورود ب سیستم ناموفق بود و هیچی دیگه نمیگه فقط آدرس ایمیل خودمو میزنه و و وقتی توش میرم   تو ایمیل خودم میرم

اصلا هیچی نمیاد فقط میگه ورود ب سیستم ناموفق بود و هیچی دیگه نمیگه فقط آدرس ایمیل خودمو میزنه و و وق ...

نمیدونم، خواستی اسکرین بفرست برام شاید بتونم کمک کنم

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔