2737
2734

ختم ۱۲۴۰۰۰ صلوات هدیه به حضرت فاطمه (س) به نیت آرامش و عاقبت بخیری در زندگی بدون محدودیت زمانی

صلواتی هدیه دهیم به نیت حضرت فاطمه (س)

۳۰۰۰ تا امیدوارم بی بی فاطمه زهرا مشکل هممون رو برطرف کنه الهی آمین

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۰۰ تا برای سلامتی آقا صاحب الزمان 

۱۰۰ تا برای حاجت روایی جمیع مسلمین و کل سایت ..التماس دعا

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم با اونی ک دوستش دارم چند ساله منتظرم  یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2742