2737
2734

خیلی بی مسولیت داریم پول جمع میکنیم برا خونه تومن تومن جمع کردیم بعد اقا دوستش دوچرخه می‌خواسته اینم رفته بیست تومن داده خریده اومد خونه قشقرق بپا کردم جد و ابادشو آوردم جلو چشمش اونم عصبی شد زد تو گوشم دهنم خون اومده میخپام برم دیه مو بگیرم 

حالا دو دقیقه دیه نگیر تر نزنید به پولا که بشه خونه بگیرید

خداوندا زندگیم در دستان توست،انتظار شکست ندارم ،همیشه همه چیز در زندگی به عالی ترین و راحتترین شکل به نفع من  در جریان است 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

برو حتما بگیر 

از مرد رفیق باز متنفرم احمقا برای رفیقای عنشون میرینن تو زندگی پسربچه هایی که هنوز نفهمیدن زندگی مشترک اولویته نه رفیقت

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2738
حالا دو دقیقه دیه نگیر تر نزنید به پولا که بشه خونه بگیرید

من تصمیممو گرفتم دیگه نمیتونم با همچین عنی زندگی کنم فقط بلایی سرش میارم که خودش بره درخواست طلاق بده

د وقتی حرمت همو نگه نمیدارین هرچی از دهنت دراومده بهش گفتی اونم خوابوند زیر گوشت

گناه داره اینجوری نگو ...بنده خدا داره تلاش میکنه خونه بخره ادم یه دقیقه جاش به جای خانم بزاره می بببینه حق داره 

حالا دیگه کوتاه بیا دیه نگیر ولی باهاش قهر کن تا بیاد به غلط کردن و لی با ۲۰ تومن نمیشه خونه گرفت البته بهت حق میدم که چجوری رفته رو اعصابت

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706