2737
2734
عنوان

چرا بعضیا اینطورین؟😐

109 بازدید | 11 پست

به یکی از دوستام زنگ‌زدم بعد یکسال.  عیدو بهش تبریک گفتم یه جوری رفتار کرد که پشیمون شدم از زنگ زدنم یعنی حتی نه اسممو یادش بود نه شمارمو داشت قبلنا تا صبح باهم چت میکردیم! 

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه میشه اسمت یادش رفته باشه

دیگ باهاش ارتباط نگیر

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2728
دیگه زنگ نزن بهش و فکر کن اصلا نمیشناسیش

اره اصلا شمارشو پاک‌میکنم

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
مگه میشه اسمت یادش رفته باشه دیگ باهاش ارتباط نگیر

اره کلا ادم مودیه خیلی خودشو میگیره  

همه ک یه جا نمیمونن...تو سالانه با یسری افراد اشنا میشی و یسری افراد برات غریبه میشن حتی ممکنه فرامو ...

اره ولی میتونست احترام بزاره من که کاری نداشتم باهاش تازه بحثیم نکرده بودیم!

2738
خب باشه ...یه مدت زمانی باهم دیگه ارتباطی نداشتین..بعضیا اینجورین دیگه البته بعضیا ک هیچ خیلیا

اره اخه چون قبلنا اهمیت نمیداد واسه همون منم  زنگش نمیزدم

خب اهمیت نمیداد پس نمیخواست کلا باهات در ارتباط باشه

منم والا واسم مهمم نیست شخصیت خودش نشون داده