2733
2734
عنوان

مگه میشه انسانی ب اون دنیا بره و برگرده؟ برای زندگی پس از زندگی میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 37 پست
منم تا همین امسال همین فکرو میکردم ولی متاسفانه برا یه نزدیکام پیش اومد و مرگ رو تجربه کرد الان صد و ...

عزیزم روایت امام علی بخون بعد می فهمی

ایشون فرمودند

عالم‌بعد مرگ اونقد پیچیده و سخت هست که اگه کسی برگرده به این عالم بعد از مرگ نمیتونه شرایط رو‌توضیح بده

اگه رفت به من بگو نگاه کنم

آره حتما

فقط چون طول میکشه پروسه اش امسال نتونست بره

این اتفاق پاییز افتاد و ما دیر به فکر افتادیم بعد که پیگیری کردیم گفتن دیر شده چون میان تحقیق از خانواده و حتی اون بیمارستان و دکتر و اینا تا براشون ثابت شه حرفاش راسته بعد میبرن تو برنامه 

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم روایت امام علی بخون بعد می فهمی ایشون فرمودند عالم‌بعد مرگ اونقد پیچیده و سخت هست که اگه کسی ...

اینها برزخو میبینن نه دوزخ! 

دارم میگم برا خودمون پیش اومده دیگه دروغ که نمیگم.

حرفاش هم ثابت شد راسته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
عزیزم روایت امام علی بخون بعد می فهمی ایشون فرمودند عالم‌بعد مرگ اونقد پیچیده و سخت هست که اگه کسی ...

اینا مرگ موقت داشتن برای لحظه ای یا کما بودن

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2742
اینها برزخو میبینن نه دوزخ!  دارم میگم برا خودمون پیش اومده دیگه دروغ که نمیگم. حرفاش هم ثابت ...

خب مشکل دقیقا همینجاست اینجا نمیدونن مرگ چیه بیهوشی و کما و مرگ مغزی چیه نمیدونن عالم برزخ با عالم بعد از قیامت فرق داره  نمیدونن خروج نفس از بدن با خروج روح متفاوته

اینها برزخو میبینن نه دوزخ!  دارم میگم برا خودمون پیش اومده دیگه دروغ که نمیگم. حرفاش هم ثابت ...

برزخ کسی میبینه ک فوت کرده باشه شما راست میگین امام علی داره دروغ میگه

خب مشکل دقیقا همینجاست اینجا نمیدونن مرگ چیه بیهوشی و کما و مرگ مغزی چیه نمیدونن عالم بزرخ با عالم ب ...

شما تجربه کردی میدونی؟

این کسی که من میگم به مدت یه ربع کامل ایست قلبی داشت که دکترا روشو کشیدن و دستگاهو قطع کردن و مرگ قطعیو اعلام کردن بعد دوباره برگشت!

پس بیهوشی نبوده و مرگ بوده

دلیل نمیشه چون شما قبول نداری همچین اتفاقی ناممکن باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب مشکل دقیقا همینجاست اینجا نمیدونن مرگ چیه بیهوشی و کما و مرگ مغزی چیه نمیدونن عالم برزخ با عالم ب ...

دوست پرفسور برزخ بعد مرگ اتفاق می افته ک روح کامل از بدن جدا میشه روابت معتبر هست میگه کسی بدلیل شرایط پیچیده نمیتونه توضیح بده باشه شما راست میگین

2740
برزخ کسی میبینه ک فوت کرده باشه شما راست میگین امام علی داره دروغ میگه

منم که گفتم فوت شد و برگشت

یه ربع کامل قلبش نزد دکترا روشو کشیدن دستگاهو قطع کردن مرگ قطعی اعلام کردن گفتن تموم کرد! ولی بعد برگشت

منم مثل شما قبول نداشتم ولی راضی نبودم برام پیش بیاد تا بلور کنم؛ خیلی سخته امیدوارم خدا به سر هیچ مسلمونی نیاره این شرایطو

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باورت دارم حرفاتو 

چون دقیقاا واس،عموم خدابیامرز اتفاق افتاد ن اهل خرافات بود ن چیزی خیلی آدم حسابی و جدی 

تعجب میکردم همچین ادم تحصیل کرده و. اینارو گف چون اون موقع اصلا باور نداشتم

ن هم مذهبی بودش 

ولی نماز میخوند.

تو سی سی یو بودش

حتی زمان مرگشم میدونس.

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
باورت دارم حرفاتو  چون دقیقاا واس،عموم خدابیامرز اتفاق افتاد ن اهل خرافات بود ن چیزی خیلی آدم ...

حالا تو این سایت هزارتا خرافات و دعا و سحر و جادو و جن و نمیدونم ساب گوش دادن  و اینارو قبول دارن فقط در برابر این مورد مقاومت میکنن😃

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست پرفسور برزخ بعد مرگ اتفاق می افته ک روح کامل از بدن جدا میشه روابت معتبر هست میگه کسی بدلیل شرا ...

دوست عزیز روح با نفس متفاوته! و هم روح و هم نفس میتونن برزخ رو تجربه کنن روح اگه خاج بشه بازگشتی وجود نداره ولی نفس میتونه خارچ بشه و به بدن برگرده 

شما که اهل روایت هستیت لطفا در این مورد هم مطالعه کن تفاوت روح و نفس  و همینطور  

خروج نفس از بدن  مولا علی هم درمورد خروج روح فرمودن یعنی مرگ قطعی  

حالا تو این سایت هزارتا خرافات و دعا و سحر و جادو و جن و نمیدونم ساب گوش دادن  و اینارو قبول دا ...

اره مخصوصا حس ششم 😑ی عده دیگ شورش دراوردن

اینارو کار ندارم ولی

مشکل اینجاس خیلیا از اعتقاد افتادن🥲فک میکنن این دنیا خود ب خود بوجود اومده..و خدایی نیس 

معلومه رو ح هس اون دنیام وجود داره اگ نبود بایسی شک میکردی 

عدالت اجرا میشه.

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
اره مخصوصا حس ششم 😑ی عده دیگ شورش دراوردن اینارو کار ندارم ولی مشکل اینجاس خیلیا از اعتقاد افتادن ...

دقیقا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره مخصوصا حس ششم 😑ی عده دیگ شورش دراوردن اینارو کار ندارم ولی مشکل اینجاس خیلیا از اعتقاد افتادن ...

باورم نمیشه ب فکر‌ اجرا عدالتی؟ 😅 اخوندی ک‌از بچگی توی قران و حوزه علمیه بزرگ شده بیشتر از من و شما باید اون دنیا و حق ناس رعایت کنه چن هزار میلیارد باغ حق ناس می زنه ب نامش بعد میگه امضامو جعل کردن زدن ب ناممم😁 بعد تو فکر میکنی عدالتی در کاره؟ اگه اون دنیا و عدالتی بود اینا بیشتر از من و تو ب فکر اون دنیاشون بودن

2706