2737
2739

من شب های قدر رو خیلی دوستدارم هروقت تو شب قدر یچیزیو از ته دل از خدا خواستم بهش رسیدم

بعد یادمه پارسال شب قدر یه نذری کردم که اگه به حاجتم برسم شیرینی پخش کنم شب احیا تو مسجد قسمت زنونه

الان من به اون حاجتم رسیدم و میخوام امشب برم مسجد شیرینی پخش کنم

ولی ناخنام کاشت هست نمیتونم نماز بخونم یا دست به قران بزنم

چیکار کنم دیر شده نمیشه رفت ریمو هم کرد جمعه هست

اگه میخواین دعوا کنید برین بیرون از تاپیک☹️

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

کی گفته با ناخون کاشت نمیشه نماز خوند؟ 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر تهران هستید برید حسینیه ی همدانیها بیرون مسجد فرش میندازن...بگید خدایا تا اینجا تونستم بیام...ازم قبول کن...دو شب دیگه هم شب قدره سعی کنید تا دو شب دیگه درستش کنید

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
کی گفته با ناخون کاشت نمیشه نماز خوند؟ 

میشه؟اب نمیره که زیر ناخن ها وضو باطل میشه 

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2740
برو قسمت حسینیه

بعد من چند روز پیش پریود بودم تازه تموم شدم بخاطر این کاشت نتونستم غسل بزارم غسل هم برگردنمه😑🤦‍♀️

میشه؟اب نمیره که زیر ناخن ها وضو باطل میشه 

نه نمیشه عزیزم 

ولی بنظر منم مهم نیته 

برو اگه تونستی بیرون از مسجد یا حسینیه بشین یکم و بعد بیا❤

✨🍃رفیق میشه برای روبه‌راه‌شدن کارهمسرم یک صلوات بفرستی؟! مرسی گلم💞🌼
اگر تهران هستید برید حسینیه ی همدانیها بیرون مسجد فرش میندازن...بگید خدایا تا اینجا تونستم بیام...از ...

نه تهران نیستم

بعد من چند روز پیش پریود بودم تازه تموم شدم بخاطر این کاشا نتونستم غسل بزارم غسل هم برگردنمه😑🤦‍♀️

بدون غسل هم میشه رفت ولی حتما بپرسید که مسجد نباشه

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
2706