2733
2739

مشاور هیچ وقت حرف دیگران رو سرلوحه قرار نمیده

مگر اینکه درست باشه عزیزم

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشاور هیچ وقت حرف دیگران رو سرلوحه قرار نمیده مگر اینکه درست باشه عزیزم

نه مثلا بابام بهش بگه که اینو بگو که ادم بشه دخترم اسیب نزنه به خودش چون تاثیرگذاره روم

مشکلات بزرگم را به خدای بزرگم میسپارم
2728
نه مثلا بابام بهش بگه که اینو بگو که ادم بشه دخترم اسیب نزنه به خودش چون تاثیرگذاره روم

عزیزم پدرت به فکرت هست اگه فرض رو بر این بگیریم که ایشون به مشاورت گفتن

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 
کنکور

مشاور کنکور عجیب نیست یهو حرفای باباتو بگه آخه اکثرشون راجب تغذیه حرف نمیزنن به خاطر همین میگم شاید پدرت گفته 

من که شماره مشاورم بابام نداره خوشم نمیاد از وضعیت تحصیلیم خبر داشته باشه چون اذیت میشم اینجوری

راستی یک چیزی میشه در مورد مشاورت بگی هزینه و.. میخوام ببینم مشاورم در مقابل بقیه مشاوره چجدریه مقایسه کنم😂

2740
مشاور کنکور عجیب نیست یهو حرفای باباتو بگه آخه اکثرشون راجب تغذیه حرف نمیزنن به خاطر همین میگم شاید ...

۵۳۰ هرهفته تماس تلفنی و برنامه

مشکلات بزرگم را به خدای بزرگم میسپارم