2737
2739
عنوان

مجردا اولین بار چندسالگی کامل موهاتونو رنگ کردین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست ندارم رنگ کنم هیچ وقت

همینطوری بهتره

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2728

۱۹ سالمه، والا همون رنگ فانتزی جلو مو رو اجازه نمیدن ، چه برسه به رنگ کامل🏃🏻‍♀️ فک کنم شوهر کنم میشه اولین باری که رنگ کردم😂😂

تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍...مادر شوهر آیندم تو سایته دیگه ببینید من چه شانسی دارم🤦🏻‍♀️😂 انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁

32 سالم داره میشع به ابروهامم تا حالا دست نزدم 😂😂😂ن که نخوام اجازشو ندارم

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
2738
32 سالم داره میشع به ابروهامم تا حالا دست نزدم 😂😂😂ن که نخوام اجازشو ندارم

وقعاااا 

مجردی؟

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2706