2737
2734

شوهر احمق من به فکر همه هست الی خودش خواست ماشینشو بفروشه زمین بخره باباش گفت به کسی دیگ نفروش من برمیدارم برا پسر کوچیکم پولشو بت میدم شوهرم نگرفت ازش پولشو میگه نه حالا که تو میخواییش همینطوری بردارش داداششم ۱۹ سالشه شوهرم ۳۰ باباشم انگار فبول کرده دیگ چیزی نگفته😭😭

شوهر خر من تمام چیزی که داشت ماشینش بود حتی خونه مون رو‌هم با پول طلای من اجاره کرده😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو شوهرت کلا نرمال نیست تایپک های دیگه اتو هم دیدم 

ببرش یه نوار مغزی بگیر ازش 😐

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2728
2740
ای وای فک‌کردم قرضی داده دستش  نه ک کلا داده برای خودش پس چرخاش پنجر کن هربار ی بلا بیار ک آخ ...

🤣🤣🤣

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
🤣🤣🤣

بخدا باید اینقد بلا بیاره تا طرف بگه این ماشین برای ما شکون نداره 

شوهرش هم میگه داداشم لیاقت نداره ی ماشین نکه داره

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش
بخدا باید اینقد بلا بیاره تا طرف بگه این ماشین برای ما شکون نداره  شوهرش هم میگه داداشم لیاقت ...

حق😁👌👌👌

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
2706