2737
2734

شلوغیشو نمیدونم

ولی من یه بار رفتم خییییییییلللی شهر قشنگ و باصفایی بود🥹

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

نه شلوغ نیست و گرگان چون دوره به شهرای دیگه نسبت به شهرای شمالی اونور ترش کم تر شلوغ می شه نسبت به مازندران و گیلان.

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👶🏻👶🏻//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//شاعر تر از سعدی هم مگه داریم!مثلاً یه جا تو جواب آدمِ فضول میگه:من چنینم،تو برو مصلحت خویش اندیش!😉😉
آخه ما پارسال همین تعطیلات آخر هفته رفتیم کاشان واقعا جای سوزن انداختن نبود .اصلا هیچی ندیدیم فقط جم ...

گرگان چون تو مسیره مثلت مشهد یا جا دیگه برن شلوغه

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل
2740
شمال که آخر هفته دوباره غوغا میشه 

خانواده ی همسرم گرگانی هستن تو اردیبهشت خلوته حالا باز می خواین بپرسم ازشون.

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👶🏻👶🏻//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//شاعر تر از سعدی هم مگه داریم!مثلاً یه جا تو جواب آدمِ فضول میگه:من چنینم،تو برو مصلحت خویش اندیش!😉😉
ممنون .شما به جز هتل جهانگردی جای بهتری می‌شناسین؟ نظرات در مورد هتل جهانگردی خیلی خوب نیست .از نظر ...

نه زیاد  نمی‌شناسم چون خودمون اطراف گرگان ویلا داریم

با خودت ملافه و وسیله بیار  خوش بگذره 

خانواده ی همسرم گرگانی هستن تو اردیبهشت خلوته حالا باز می خواین بپرسم ازشون.

ممنون میشم .چون هفته ی دیگه شنبه هم تعطیله .این همه راه میریم حداقل بتونیم چندجای رو ببینیم .همش تو ترافیک نمونیم

سلام عزیزم نه شلوغ نیس 

گرگان خودش جاذبه توریستی زیادی نداره ولی اطرافش چرا  بستگی داره چقدر هزینه کنی اگر فرهنگی برو هتل فرهنگیانش اگر پول زیاد داری هتل شهاب  یا ویلاهای زیارت  زیارت خیلیی قشنگه برو حتما

من خودمو ادم قوی میدونم چون...‌‌‌‌...‌بقیشو تو بگو ..‌‌‌.......دیدی قوی هستی 😊😊😊 پس تحت هرشرایطی ادامه بده فقط ادامه ......‌
2706