2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من وقتی دردم شروع شد تا رسیدم ب بیمارستان 7بود..دکتر گفت خوبه تو ماشین زایمان نکردی

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
من وقتی دردم شروع شد تا رسیدم ب بیمارستان 7بود..دکتر گفت خوبه تو ماشین زایمان نکردی

منظورم اینکه ک خیلی نگران نباش ی یک روز میبینی دهانه رحم اماده زایمانه..من دوروز قبل زایمان رفتم گفت دهانه رحم سفته...

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

منم سه چهار روز مونده بود به زایمانم دهانه رحمم کاملاً بسته بود پیاده‌روی کردم شیاف گل مغربی استفاده کردم از پله بالا پایین رفتم وقتی که بستری شدم دو فینگر بود نگران نباش وقتی که درد داشت شروع بشه خود به خود دهانه رحمت باز میشه فقط باید خودتو ریلکس کنی کمرتو شل کنی قر بدی و از دوش آب گرم استفاده کنی

اگر دهر بر کسی وفادار بود علی (ع) سزاوار بود
2738
عزیزم از آمپول فشار تا زایمانت چند ساعت طول کشید ؟

من اصلا دردام منظم نمیشد 

۱ساعت درد داشتم .۳ساعت نداشتم 

۷صبح بستری شدم 

۷عصر زایمان کردم

دوتا سرم تموم کردم

اخرش قرص واژینال و زیرزبونی دادن بهم .بعد اون سریع زایمان کردم 

خوش بحالت🥹

اصلا خوب نیس ...واقعا ک درد بدیه 

خدا ب همه مادرا کمک کنه

2706