2733
2734
عنوان

بنظرتون کدوم خونه شیک تر و لوکس تره

193 بازدید | 18 پست

هر دو خونه مثل همن یعنی ی اندازه هستن

اولی_ پر از فرشه ی ذره دور تا دور خونه بازه ک مبل گذاشتن

فرش ها قطاری انداخته شدن

دومی_فقط وسط مبلا فرش هست بجای فرش اضافه ی دست مبل ال کوچیک جلو تلویزیونشون قرارگرفته 

ی سری از چیزای دکوری مثل اباژور و گلدون بزرگ برا دکور استفاده شده

کدوم شیک تره بنظرتون؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دومی

ولی خب سلیقه ایه این نظر منه فقط

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
2728

دومی شیک تره ولی برای کسی ک بجه داره اولی راحت تره 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
اولی رو ی جوری گفتی ک ب چشم نیادا شیطون

گفتم ک کل خونه فرشه

ی دست مبل چیده شده

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740
قطعا ۲ بدم میاد مث مسجد خونه پر فرش باشه 

منم همینطورم 

میترسم خونمو بچینم خانواده شوهرم بیان بگن فرشات کمن

كو عكسا؟

وقتشو نداشتم بگردم دنبال عکس

شرح دادم

2706