2737
2739

وای چ کار اشتباهی کردی راجع به موهات حرف زدی باهاش ببین عزیز دلم موهات کم پشته خب باشه چرا به خاستگارت گفتی خودش باور کن متوجه نمیشد  با دلیل بهش توضیح دادی ک مشکل موهام هورمونیه بابا بیخیال اینا رو ک نباید بگی بعدشم این عیب بزرگی نیست همه بالاخره ریزش‌مو دارن و تجربش کردن آزمایش بده قرص بخور ی مدت هیرفیلر بزن قرص فیتو بخور یا هیر تامین  اصلا استرسم نداشته باش

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به خدا مردم خیلی پر رو شدن

چرا یه آقا یا یه خانم نمیتونه طبق میلش ازدواج کنه؟ 

خب آشنایی سنتی همینه دیگه 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2728
2740

دمش گرم حداقل رو راسته خب بود باهات ازدواج میکرد اون موقع طعنه کنایه میزد منم یکی از دلایل ازدواج‌نکردنم همینه که میترسم چهار روز دیگه بخاطر مصرف قرص اعصاب بهم بگه روانی تیمارستانی

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
انشاللع دیشب کلی گریه کردم

ولش کن بابا

بخاطر یه آدم بی ادب پررو گریه میکنی 

از کجا معلوم زنش الان پرمو باشه بعدا بخاطر یه مریضی موهاش نریزه یا کم پشت نشه!! اونموقه میخواد بخاطر مو طلاقش بده؟!! 

مگه تضمینیه که آدم همیشه چهره و موی قبل رو داشته باشه!

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2706