2733
2734

آیت الکرسی از امروز تا روز بیست و سوم ماه رمضان وقت هست برا خوندش .هرکس به هرنیتی ک تو دلشه ختم برداره ان شالله حاجت بگیرید .برا ازدواج من و همچنین برادرم هم دعا کنید عزیزان 

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا

دقیقا چه جوری 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا چه جوری 

سلام گلم .یک نادعلی به همراه پنج ایت الکرسی هدیه ب چهارده معصوم عزیز به نیت حاجتی ک در دل دارید .برا همدیگه هم دعا کنیم .

آخرش ما نفهمیدیم نادعلی بخونیم یا آیت الکرسی .چندتا بخونیم

سلام گلم .یک نادعلی به همراه پنج ایت الکرسی هدیه ب چهارده معصوم عزیز به نیت حاجتی ک در دل دارید .برا همدیگه هم دعا کنیم .

2738
سلام گلم .یک نادعلی به همراه پنج ایت الکرسی هدیه ب چهارده معصوم عزیز به نیت حاجتی ک در دل دارید .برا ...

از امشب تا شی 23 رمضان؟ 

من هستم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
@جان_و_جهانم    

چشم عزیزم میخونم برای شما و برادرتون هم دعا میکنم و بیاد شما هستم همیشه نازنین جان 

ان شاء الله بحق این ماه پربرکت حاجت روا بشی گل 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2706