2737
2739

تازه چند روزه از کار بیکار شدم کارش ربطی به تحصیلات خودم نداشت ولی حقوقش خوب بود بیمه هم داشتم الان موندم تو خونه دلم میخواد کلی کار انجام بدم باشگاه، درس و دانشگاه و کارای خونه رو رسیدگی کنم اما چون شغل ندارم حس خلا دارم از طرفی اینقدر حالم بد شده سر بیکار شدن که دلم نمیکشه برم سرکار جدید اعتماد بنفسم داغون شده... دوست دارم کاراموزی برم مهارتمو تو رشته خودم بالا ببرم ولی میگم دو روز دیگه تابستونه من از گرما متنفرم کلافم میکنه

رفت و امد برام مصیبته بجاش میگم بشینم خونه رو خودم کار کنم این تصمیمای ضد و نقیض من درسته بنظرتون؟❓❓خواهرانه کمکم کنید فکر و خیال داره دیوونم میکنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چجوری تو خونه رو خودت کار کنی؟

من تقریبا ۲۰ کیلو کمبود وزن گرفتم باید به تغذیه م برسم و در کنارش ورزش کنم که به وزن ایده الم برگردم...کتاب بیشتر بخونم قشنگ تر بتونم حرف بزنم رو فن بیان تاثیر داره... به کارای عقب موندم رسیدگی کنم و...

نمیشه بری ی جای دیگه همون کار قبلی رو انجام بدی؟  به نظرم ارزش داره بری کاراموزی رشته خودت ک ب ...

کار قبلی هیچ تاثیری تو زندگیم نمیزاشت فعلا جیبمو پر میکرد در واقع پیشرفت شغلی نداشتم

2740
من تقریبا ۲۰ کیلو کمبود وزن گرفتم باید به تغذیه م برسم و در کنارش ورزش کنم که به وزن ایده الم برگردم ...

این کارو لا ب لا ی کار کردن میتونی انجام بدی ب نظرم دنبال بهانه میکردی فرار کنی ولی ب عنوان ی زن میگم برو دنبال کار کردن 

این کاربری دست چند نفره 

به نظرم یه کار تو همون مایه کار قبلی پیدا کن بالاخره تجربه و سابقه کار برای استخدام به کارت میاد.البته بستگی به سنتون هم داره اگر زیر ۳۰ سال هستی تو رشته ی خودت البته اگه رشته ی بدرد بخوری هست خودت رو قوی کن.البته نه هر رشته ای.اگه ممکنه بگو رشته ت چی بوده.

اگه خونواده حمایتت میکنن بنظرم ی مدت رو توسعه فردیت وقت بزار حالت که دوباره بهتر شد کارو شروع کن🤭

خانوادم مشکلی ندارن ولی دور و بریا همش بیکار شدنمو به رخم میکشن و هی اینو اونو مثال میزنن بمونم خونه هم میگن حتما جایی بهش کار نمیدن

خانوادم مشکلی ندارن ولی دور و بریا همش بیکار شدنمو به رخم میکشن و هی اینو اونو مثال میزنن بمونم خونه ...

عزیزم بخاطر خودت برو سر کار چون حقوق بگیر بودی سختت میشه.اهمیتی هم به حرف دیگران نده.

خانوادم مشکلی ندارن ولی دور و بریا همش بیکار شدنمو به رخم میکشن و هی اینو اونو مثال میزنن بمونم خونه ...

گور بابای بقیه با اونا باشه میگن تو بمیر اکسیژن حروم میکنی همش واسه ما بمونه واسه بقیه زندگی نکن ببین چی بت حال میشه 

به نظرم یه کار تو همون مایه کار قبلی پیدا کن بالاخره تجربه و سابقه کار برای استخدام به کارت میاد.الب ...

رشته م حسابداریه دارم تمون میکنم درسمو.کار قبلی فروشندگی بود بخوام برم سرکار مرتبط با رشتم میپرسن چند وقت سابقه کار حسابداری داری نه فروشندگی. دوتا موضوع دیگه هم مشورت بگیرم ازتون؟بنظرتون این تابستون بخونم برای ارشد یا نه وقتمو برای کنکور نزارم ازاد ارشد ثبت نام کنم؟البته یه فکرایی هم زده به سرم میگم ارشد رو رشته ای بخونم که مرتبط با معلمی باشه بعنوان معلم مشغول به کار بشم حسابداری از مسئولیتش میترسم... دوم بحث بیمه, بیمه تامین اجتماعیم از وقتی بیکار شدم قطع شده کلا، الان نمیدونم خودم خویش فرما خودمو بیمه کنم سابقه رد شه برام یا دوباره تحت تکفل پدر قرار بگیرم؟خویش فرما حق بیمه ش بالاست و حس میکنم الکی باشه اخه من که ۳۵سال کار نمیکنم تا بازنشستگی بگیرم!نظر شما چیه؟

رشته م حسابداریه دارم تمون میکنم درسمو.کار قبلی فروشندگی بود بخوام برم سرکار مرتبط با رشتم میپرسن چن ...

حسابداری بازار کار خوبی داره به نظرم اصلا نیازی نیست ارشد بخونید در عوض دوره های تکمیلی رو شرکت کنید.بیمه هم اگر بتونی رد کنی عالیه.خویش فرما هم جزو بیمه ی تامین اجتماعی هست و الکی نیست خیلی ها با همین خویش فرما الان دارن حقوق بازنشستگی میگیرن.۳۵ سال هم نیست وقانونی ۳۰ سال هست یا سن ۶۰ سالگی برای آقایان و خانمها فکر کنم ۵۵ سالگی

2706