2737
2734

الانم ک نگا کردم دیدم لباسم لک زده ی چیز سفید مانند   لباسمو خیس کرده ولی انچنان سفید نیست .

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شیره خب  من یادمه سر پسرم یهو لباسم خیس شد کلی ترسیدم بعد پرسیدم مادرشوهرم گفت شیره

منم بچم پسره . ولی اخه از الان ؟

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
2738
با پزشکت مشورت کن،تو بارداری هم مکیدن سینه باعث زایمان زود رس میشه 

ن شوهرم اینجا نیست 😂💔.نمیدونم چرا سینهام چند روزه اینجور شده

عادیه براخیلی هاتودوران حاملگی میادبرابعضی هابعدزایمانم به زور میاد.منم همش دردمیگیره سنگینه یکم خیس میشه.تازه الان خوبه همین که زایمان میکنی دائماااااالباسات خیسه به ثانیه نمیکشه لباس عوض میکنی دوباره خیس میشی😑من سرپسرم شلوارمم خیس بود انقدرواعصابم بود نوار بهداشتی بزرگ گذاشته بودم توش😶

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطرات زایمان تارفتن امیدم🖤ئی او که سه ی له که س نه چوی🖤دووریت آزاری دل وگیانه دووریت🖤 ده رده بی ده رمانه🖤
عادیه براخیلی هاتودوران حاملگی میادبرابعضی هابعدزایمانم به زور میاد.منم همش دردمیگیره سنگینه یکم خیس ...

وا😂😂😂😂.اره مال منم الان ۴ ماهمه درد میگیره خیس میکنه لباسمد