2733
2734
عنوان

وارد ها ب لب تاپ بیایین لطفا

46 بازدید | 14 پست

من یسری فیلم از گوشی یا فلش. میزنم روی هارد

وقتی از سیستم میخوام باز کنم. صدا داره ولی تصویر مشکی

از طریق  vLc media player  که باز میکنم، درست میشه

حالا سوالم اینه، میتونم از فیلم ها مطمئن باشم؟ 

یا ممکنه بعدا روی هارد خراب بشن. فیلم ها برام مهمن

اصلا این گزینه که گقتم، چیه؟ من همینجوری شانسی باز کردم

کاربر سال ۹۸🥰

موردی ندارن و خراب نمیشن مشکل کدک تصویری هست باید از potplayer و kmplayer و... برنامه های مشابه استفاده کنید یا کدک های تصویری جدا نصب کنید 

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
موردی ندارن و خراب نمیشن مشکل کدک تصویری هست باید از potplayer و kmplayer و... برنامه های مشابه استف ...

ممنونم. این مورد ها ک گفتین برای همون استفاده روی ویندوز هستن؟ خب اگه با همین وی ال سی پخش بشن ایرادی داره؟ 

و اینکه من این مشکل رو با تی وی هم دارم. یعنی اکثریت فیلم هایی ک روی فلش میزنم یا هارد روی تی وی باز نمیشن، در مورد اینم اطلاعی دارین؟ 

کاربر سال ۹۸🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم. این مورد ها ک گفتین برای همون استفاده روی ویندوز هستن؟ خب اگه با همین وی ال سی پخش بشن ایراد ...

بله برای ویندوز هست

Vlc یه برنامه برای پخش موزیک و تصویر هست و باعث خرابی نمیشه

برای tv هم اگه سیستم عامل اندروید هست میتونید کدک تصویری بزنید تا پخش کنه اگه اندروید نیست باید فرمتی مه پشتیبانی میکنه رو پخش کنید باهاش  یعنی تلویزیون ساپورت نمیکنه

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
2731
بله برای ویندوز هست Vlc یه برنامه برای پخش موزیک و تصویر هست و باعث خرابی نمیشه برای tv هم اگه سیس ...

خیلی ممنونم وقت گذاشتین، ببخشید یعنی روی تی وی که اندروید نیست، اون ویدویی ک میزنه کدک پشیبانی نمیشود، کلا هیچوقت درست نمیشه، مگر اینه اندروید باشه و یچیزی مثل وی ال سی باز کنیم، ک پخش بشه درسته؟ 

کاربر سال ۹۸🥰
خیلی ممنونم وقت گذاشتین، ببخشید یعنی روی تی وی که اندروید نیست، اون ویدویی ک میزنه کدک پشیبانی نمیشو ...

معمولا تلویزیون ها دارای چندport usb هستند که وظیفه مختلفی دارن درسته هرکدوم میتونن کدک تصویری رو باز کنن ولی یه پورتusb مخصوص برای هارد و فلش دارن برای پخش فرمت های تصویری باید در مشخصات تلویزیون ببنید کدوم پورت هست بازم پخش نشد باید فرمت فیلم  رو در ویندوز با برنامه های مخصوص اینکار عوض منید تا پخش بشه

بله برای ویندوز هست Vlc یه برنامه برای پخش موزیک و تصویر هست و باعث خرابی نمیشه برای tv هم اگه سیس ...

دلیل این رو هم میدونید. راستش توی گوگل سرچ کردم ولی یکم تخصصی راه حل ها رو گفته بود، من به سیستم وارد نیستم 

این ۱۵٠ فیلم بود. ۹۹ تا میرفت بعد ارور میداد

کاربر سال ۹۸🥰
دلیل این رو هم میدونید. راستش توی گوگل سرچ کردم ولی یکم تخصصی راه حل ها رو گفته بود، من به سیستم وار ...

چه مواقعی این خطا رو دریافت میکنید

2738
چه مواقعی این خطا رو دریافت میکنید

عذر میخوام من یسوال دیگه ام دارم. وقتی هارد به لب تاب وصله. برای جدا کردن، روی سیستم کاری باید انجام بدم. یا همینجوری کابل رو بکشم. 

کاربر سال ۹۸🥰
انتقال فیلم از گوشی به هارد

به دلایلی نمیتونه دیتا رو کامل بگیره به چند دلیل میتونه باشه

اصلی ترین دلیل میتونه باشه کابل مشکل داره شاید شارژ کنه ولی انتقال دیتاش مشکل داره و کابل دیگه ای رو تست کنید

مشکل بعدی می‌تونه از موبایل باشه قبل انتقال یک بار راه اندازی مجدد یا همون ریستارت بزنید گوشی رو

اینا دلایل اصلی هستند 

عذر میخوام من یسوال دیگه ام دارم. وقتی هارد به لب تاب وصله. برای جدا کردن، روی سیستم کاری باید انجام ...

هارد یه قطعه خواندنی و نوشتنی هست و هیچ اتفاقی نمی افته اگه همینطور کابل رو در بیارید ولی بعضی جاها گفتن بهتره اول ایجکت نرم افزاری کنید 

2706