2737
2739

خيلي گرون شده تفريح و گردش 

قشنگ يادمه همين حدودا بود رفتيم كيش نفري ٢٨٠ تازه ٥روزه بودهتل سه ستاره.الان همون تورو همون هتل شده ٩٨٠٠ 

تمام بازي هاي ابي رو گرفتيم نفري ٣٠٠ شد. الان شنيدم شده ١٠-١٢ ميليون 

چه خبرهههه واقعا 

اون سال فاميلمون رفت مالديو ٥ ميليون الان تور مالديو ١٧٠-١٨٠ ميليونه

همون پول همون سال برا ماها خیلی بوده

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سال ۹۶ وام ازدواج ۱۰ ملیون بود الان شده ۲۰۰ ملیون

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2742
2740

ما سال ۹۵رفتیم

بلیط و هتل و غذامون کلا یک میلیون شد سه نفربودیم

با سه میلیون رفتیم و برگشتیم

البته اون موقع طلا گرمی ۱۱۰بود

اینم حساب کن

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
همون پول همون سال برا ماها خیلی بوده

ی تفاوت ریز داره..

اونموقع ها داشتی اون پولو ولی نخواستی پولت حروم شه ولی الان باید یماه نون و اب و کرایه ندی تا بتونی با یماه حقوقت بری

2706