2737
2739
سال 96 یخچال جهیزیم شد 2.5 الان همون یخچال 150ست.تفاوت حس نمیکنید واقعا

واسه من ک سال ۹۳ شد ۲ونیم میلیون چی؟

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
ی تفاوت ریز داره.. اونموقع ها داشتی اون پولو ولی نخواستی پولت حروم شه ولی الان باید یماه نون و اب و ...

اخ دقيقا 

اون موقع طلا گرمي ١٠٠ بود ممكن بود كسي سفر نره كه پس انداز كنه 

الان نه ميشه پس انداز كرد نه سفر رفت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سال 96 یخچال جهیزیم شد 2.5 الان همون یخچال 150ست.تفاوت حس نمیکنید واقعا

اتفاقا اون مثال رو زدم ک تغییر قیمتا حس شه😂 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2728
ی تفاوت ریز داره.. اونموقع ها داشتی اون پولو ولی نخواستی پولت حروم شه ولی الان باید یماه نون و اب و ...

نداشتم همونوقتشم

ب نظرم فرقی نکرده

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
اون موقع ٢٠ سالم بود دانشجو بودم پول نداشتم  كه اگه داشتم همون موقع سفر بيشتري ميرفتم

همون موقع هم پول زیادی بود..

مثلا پنج سال دیگه م میگی وااای سال ۴۰۳ اون سفر ده میلیون بود الان مثلا سی چهل میلیونه!

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2740
ما سال ۹۵رفتیم بلیط و هتل و غذامون کلا یک میلیون شد سه نفربودیم با سه میلیون رفتیم و برگشتیم البت ...

اره ديگه اون موقع كف حقوق وزارت كار ١ تومن بود 

اما باز با همون حقوق هم ميشد يه سفر كيش رفت يه خانواده ٣ نفره 

الان كف حقوق ١٠ تومنه تورا هم ٨-٩ تومنه نفري

نداشتم همونوقتشم ب نظرم فرقی نکرده

بازم تفاوت ریز داره.

شاید اونموقع سه ماه پول جمع میکردی میتونستی بری

ولی الان دیگه با این روالی ک شما میگی تا اخر عمرتم کار کنی نمیتونی بری

بازم تفاوت ریز داره. شاید اونموقع سه ماه پول جمع میکردی میتونستی بری ولی الان دیگه با این روالی ک ...

اینم حق گفتی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
همون موقع هم پول زیادی بود.. مثلا پنج سال دیگه م میگی وااای سال ۴۰۳ اون سفر ده میلیون بود الان مثلا ...

نه اون موقع زيادم اگه بود ميشد داد 

مامان باباي من بازنشسته تامين اجتماعين كف حقوق رو ميگيرن اون موقع به راحتي تونستيم بريم با حقوق يكيشون

الان چي؟ حقوق جفتشون رو هم بذاريم خرج دونفرشون درنمياد

ما سال ۹۷رفتیم نفری ۶۰۰راحت میتونستیم بریم الان درآمدمون زیاد شده  ولی نمیتونیم بریم گرونه

ما ٩٧ هم رفتيم با دوستام نفري ٣٤٠ تورمون شد ٢٠٠-٣٠٠ هم غذا و تفريحاتمون 

ولي از تابستون ٩٧ گرونيا شروع شد

2706