2733
2734

از بدو تولد آلرژی و رفلاکس شدید داشت و هنوزم آلرژی داره و خیلی خیلی بد خواب....وقتی نوزاد بود تو ۴۸ ساعت چهار ساعتم رو هم نمی خوابید و این بیخوابی هر چی بزرگتر شو بد تر شد ... ساعت ها باید رو پام باشه تا خوابش ببره ....از ساعت ۷ امروز بیدار شده روپام بوده تا الان که هشت و سی و چهار دیقه است....واقعا دارم دیوانه میشم ...گاهی از دستش خودم رو میزنم از بیخوابی... واقعا نزدیکه ۲ ساله نخوابیدم...بهترین دکترا رو بردم اما درست نشده...واقعا بریدم .....

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 

ببین همه ی چیز های خطرناک خونه ات رو جمع کن وقتی صبح بیدار میشه و میفهمی بیدار نشو باهاش خودتو بزن بخواب و یواشکی هواشو داشته باش تا کم کم عادت کنه .هر وقت هم ک پا شدی انقدر سرگرمی کن ک خسته بشه ساعت ۹ بگیره بخوابه ب مرور تایم خوابش درست میشه .من خودم وقتی بچه بودم۶ صبح بیدار میشدم ۹ شب میخوابیدم میدونی باید عادتش بدی .اینکه تو پا ب پاش بیدار باشی خب معلومه این عادت از سرش نمیپیره 

#انسانیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین همه ی چیز های خطرناک خونه ات رو جمع کن وقتی صبح بیدار میشه و میفهمی بیدار نشو باهاش خودتو بزن ب ...

خونه ی ما مثل مسجده همه چیز جمعه...مشکل اینه بهونه میگیره منو بزار رو پا ..در طول شب هم هد دو ساعت میگه منو بزار رو پات..خواب  خرگوشی و خواب عمیق نداده اصلا...بخاطره آلرژیشه

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
2728
خونه ی ما مثل مسجده همه چیز جمعه...مشکل اینه بهونه میگیره منو بزار رو پا ..در طول شب هم هد دو ساعت م ...

حتما ببر دکتر دارو بده خوابش تنظیم شه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
حتما ببر دکتر دارو بده خوابش تنظیم شه 

تحت نظر مقدادیه ولی هیج فرقی نکرده ...

خونه ی ما مثل مسجده همه چیز جمعه...مشکل اینه بهونه میگیره منو بزار رو پا ..در طول شب هم هد دو ساعت م ...

اخی امیدوارم زود تر درست بشه ولی هرچی میگه به حرفش گوش نده عادت میکنه ها 

#انسانیت
تحت نظر مقدادیه ولی هیج فرقی نکرده ...

من بچم بی خواب میشه بی بی سد میدم گیاهیه از دکتر بپرس اجازه داد بده

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2740
من بچم بی خواب میشه بی بی سد میدم گیاهیه از دکتر بپرس اجازه داد بده

دا رو خانه میدن ؟ دکترش تا بعد عید نمی برم...حس می کنم پاهام و لگن داره  میشکنه ...واقعا بریدم 

دا رو خانه میدن ؟ دکترش تا بعد عید نمی برم...حس می کنم پاهام و لگن داره  میشکنه ...واقعا بریدم& ...

اره داروخانه داره من بچم یکسالشه ۵سیسی میدم 

شیر خودتو میخوره؟ پسر منم مثل بچه شما بود از شیر گرفتمش خیلی بهتر شد

نه ۱۳وماهگیداز شیر خودم گرفتم دکترش گفت ....روز به روز بدتره 

اره داروخانه داره من بچم یکسالشه ۵سیسی میدم

خدا کنه رو دخترم جواب بده 

دا رو خانه میدن ؟ دکترش تا بعد عید نمی برم...حس می کنم پاهام و لگن داره  میشکنه ...واقعا بریدم& ...

آره میدن ولی آنچنان اثری روی پسر من نداشت

اگه میتونی براش  ننو قدیمی درست کنه تو خونه

کنارش میخوابی با ی دست تکون میدی

از اون مدل های عشایری

یا اون تاب هایی که تو جنگل به دوتا درخت میبندن روش میخوابن متوجه شدید؟ میخوام مدلشو بگم

آره میدن ولی آنچنان اثری روی پسر من نداشت اگه میتونی براش  ننو قدیمی درست کنه تو خونه کنارش م ...

از نوزادی  اصلا نه تو ننو نع گهواره نخوابید .‌..کلا از فضلای بسته ی دورش می ترسه حتی کریز یا کالسکه از اول نموند ..الان که نزدیک دو سالشه که اصلا نمیخوابه 

2706