2733
2734

شما چند هفته رفتید ؟طبق سونوی قلب ، الان یازده هفته و سه روزمه ولی طبق پریود سن بارداریم ده هفته و شش روزه 

کدوم یکی رو باید در نظر گرفت ؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دوست عزیز هر تاریخی که متخصص زنان بهت میگه اینجا نباید برات تاریخ بزنن که

چه جالب من فکر میکردم متخصص تایم نمیزنه باید از نی نی سایت بپرسم فقط 

دوست عزیز آدم نظر چهار نفر دیگه رو می‌پرسه وقتی دکتر حرفی میزنه  ذهنش باز باشه بدونه چه سوال هایی بپرسه و ابهام ذهنی رو بر طرف کنه 

2740

دوازده هقته  و سه روز رفتم بین ۱۱ تا ۱۳ برو حتما 

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
دوازده هقته  و سه روز رفتم بین ۱۱ تا ۱۳ برو حتما

من سر پسرم فکر میکردم دوازده هفته هستم ولی رفتم سونو گفت سیزده هفته ای جنسیت رو هم قطعی بهم گفت

چرا اینطوری میشه به نظرت ؟ الان هم سن بارداری من توی سونو از سن پریودم جلوتره چطوریه یعنی ؟ 

من سر پسرم فکر میکردم دوازده هفته هستم ولی رفتم سونو گفت سیزده هفته ای جنسیت رو هم قطعی بهم گفت چرا ...

منم سن سونو جلو تر بود ده روز ...مشکلی نیست..

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
2706