2737
2739
عنوان

چقدر تنهام

180 بازدید | 21 پست

عصری بچه هامو بردم بیرون کوچیکن مدرسه نمیرن هنوز باهم دعواشون شد به خاطر نشستن رو صندلی که تو پیاده رو بود بعدش جیغ و داد یه خانم هم تو اونیکی صندلی نشسته بود به خاطر رفتار بچه ها م باهام همدردی کرد حرفاش کمی آرومم کرد کم موند بشینم گریه کنم و باهاش درد و دل کنم هیچی نگفتم و سریع خدافظی کردم ولی حرفاش آرومم کرد گاهی یه غریبه بهتر از هزار تا فک و فامیله 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بخاطر سر و کله زدن بچهات نشستی گریه کنی..؟؟؟

بابا تو دیگه کی هستی 

خب بچچچه اس دیگه

اینا رفتار عادی و روزمره و طبیعی یه بچه اس 

اگه این رفتار رو نداشته باشه که بهش نمیگن بچه 

بهش میگن

بزرگ🙄😐

عزیزم 

خواهر منم یه جغله داره همینه شیطونننن🥲😂

بچه داری همینه صبر میخواد که مشخصه دارین

ایشالله بقیه اش هم به خوبی پیش میره

شما میتونی💚

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
بخاطر سر و کله زدن بچهات نشستی گریه کنی..؟؟؟ بابا تو دیگه کی هستی  خب بچچچه اس دیگه اینا رفت ...

نه به خاطر اونا نبود کلا دلم پربود و واقعا آنقدر دست تنهام که شبا از خستگی خوابم نمیبره

2740
خوشبحالت من با غریبه ها هم نمیتونم حرف بزنم

جدی؟؟؟

اتفاقا من اینقدر که با بچهای غریبه و آدمای غریبه راحت ارتباط میگیرم حد و حساب نداره

رفته بودیم رشت پارسال 

پنجشنبه بود داشتیم تو بهشت زهرا سر قبر میرزا کوچک خان جنگلی و اون محوطه قدم می‌زدیم بین قبرها با پسر عموم

من لباس کردی پوشیده بودم 

یه پسر بچه تپلللللللللللل و بور منو دید گفت عووووووووو این که کوووورده اینجا اومده چرا ؟؟ همه این مسافر الکی میان اینجا رو شلوغ میکنن🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

واااااای اینو گفت من ترکیدم از خنده مادرش زد بهش گفت زبان به دهن بگیر پرو 

دست مامانشو گرفتم گفتم تورو خدا چیزی بهش نگو 

اجازه هست ببوسمش؟ اونم اجازه داد

اینقدر این بچه رو من چلوووووندم 

اینقدر بوسش کردم 

بعد خیلی دویده بود عرقم کرده بود و خیس عرق بود صورتش با اون حال من بوسیدمش

گفت عووووو نکن بابا شاید من خوشم نیاد لپامو بکشی و ببوسی

گفتم دیگه اینجوریه 

دیگه کاریه که شده😂😂😂😂

حالا از پارسال تا حالا با مادرش دوستم و باهم هرشب چت میکنیم 😍😍😍😍

2706