2737
2739

سلام جیگرا من نقاشی میکشم هم خودکار هم مداد رنگی هم سیاه قلم بعد امروز اومدم نقاشی کنم هم مداد اوردم هم خودکارامو . وسطاش خسته شدم ادامه ندادم وسایلم  موند رو میز ناهار خوری . شب اومد بالا پیش شوهرم مدادا دستم بود گفت چقدر مداد رنگی داری مگه بچه دبستانی شدی هیچی نگفتم دوباره یکم بعد همینطور ک حرف میزدیم مدادا تو دستم بود ب شوهرم گفتم چقدر مداد رنگی قشنگه چقدر رنگارو دوست دارم. زیر لب برگشت گفت بچه شدی

سوالم اینه خوب مگه نقاشی کردن واس من عیبه؟ چرا فکر میکنن نقاشی فقط واس بچه س .خیلی بدم اومد

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

میگفتی مادر جون علاقست دیگه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چیزو به دل نگیر برای خودت بهتره

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2728

ولش کن اون چی میدونه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740

اون دیگه نمیدونست به چی گیر بده!

مادرشوهرم مداد رنگیا و نقاشیامو دید کلی ذوق کرد برد به پدرشوهرم نشون داد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

چون فهم سواد عقل و شعور هنری نداره

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
چه ربطی داره منم تو خونمون از این کتاب رنگ آمیزیای بزرگسال دارم با همسرم تا حالا سه تا سریشو رنگ ک ...

چه بامزه 😅

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2706