2737
2739
عنوان

ازمون لیسانس به پزشکی

615 بازدید | 50 پست

کسی هست بخواد بده؟

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
شاید

رشتت چیه؟

من واس امسال خیلی دیر شروع کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط می‌دونم خیلی سخته قبولیش از کنکور هم خیلی سخت تر 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
هنوزم برگزار میشه

بله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چه رشته هایی میشه 

قبلا پیراها الان فک کنم محدودیتش برداشتن همه رشته ها میشه بازم سرچ کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط می‌دونم خیلی سخته قبولیش از کنکور هم خیلی سخت تر 

از کنکور راحت تره واس کسایی ک رشتشون مرتبط باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیرام . تو چی ?  نمره آیلتس چند شدی؟

منم پیرام 

ایلتس ندادم ایلتس نمیخواد لزوما

Msrt و mhle هم میتونی بدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کی گفته ؟ چی میخونی؟

من که هنوز دانشگاه نرفتم تو همین سایت گفتن این که تعداد خیلی کمی میگیرن منابع دقیق و مشخصی نداره و ...

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2706