2733
2734

اونایی که من و میشناسن و تاپیکم و دنبال میکنن  باید بدونن که بعد این همه عذاب و سختی تو زندگیم و رفتارهای عجیب شوهرم و خانواده ش (  اب میخورد به مامانش میگفت   بعد عروسی  خودشو زده بود به بی پولی و نداری و  بدگویی من و پیش خانواده ش میگفت   و همیشه اروم بود زیاد حرف نمیزد از خواسته و دردو دل اصلا  ......  ولی گاهی سر چیزای الکی عصبانیت های شدیدو بد  و ترک خونه هر چند ماه    دخالت و بدگویی مادرشوهرم و بدتر کردن روابطمون  و میگفت فلانی معتاد هست زنش باید ترکش بده و ....   

الان فهمیدم که شوهرم معتاد بوده و من نمیدونستم  خیلی وقته تو راه دادگاهم  بچه م هم تقریبا ۲ ساله(نگید بهم چرا بچه و ..... قضیه داره )  و الانم وجود داره و ۲ سالشه       حالا چیکار کنم      کاش خانواده احمقش به جای اینکه من و بد جلوه بدن میگفتن معتاد  یکاری میکردم میبردمش کمپ

چه بلاهایی که سرم نمی اورد   وسیله میشکست  اتیش زدن خونه و ....     چقدر برام سوال بود اخه چیش کمه اینجوری میکنه     نگو معتاد بوده      دسشویی طولانی داشت    اهنگ تو دسشویی       چی بگم    هنوزم شک دارم     شما اینجوری داشتین؟؟؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی این متن طولانی برام مهم نبود جز بچه۲ساله! خدا به داد اون بچه برسه

اون کنار منه   حالش خوبه    همش میگفتم چرا شوهرم بهونه و ... نگو معتاد بوده     وای خدای من

2731
حداقل فهمیدم مشکل از کجا بود   همیشه میگفتم اخه چرا اینجوری میکنه و .... هزارتا فکر

انشالا ک بهتر بشه حال دل هردوتاتون

اول کاری ولش نکن

حالا ک مشکل میدونی ببر ترکش بده 

اگ نرفت جدا شو

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30