2733
2739

قبل عید بود ۷۰۰  و خب برا ترمیم باید کمتر بگیرن دیگه . حالا میگه اگه میخوای دوباره بزنی میشه یک تومن . خب باید کامل بزنم اخه هنوز خوب نیس رنگش . نمیدونم قبول میکنه یانه .. ولی میگم شاید ۷۰۰ تا ۸۰۰ قبول کنه اونوقت یکی دیگه میزنه ۵۰۰ تا ۶۰۰ ولی کارشو ندیدم .. بنظرتون کدومو برم . 

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ریسک نکن اون ۵۰۰ معلوم نیس موادش چیههه  مواد الان گرون شده حیفه برو پیش خودش

موادشو میدونه مث هم هستن هد دو خوبه برا همین گفتم . ولی کارشو نمیدونم . خودش ‌ میگه تهران تاتو کار بوده 

یه رژ بزن بره

آخه این کار تمومیم نداره هی هر دو سه ماه باید ترمیم کنی

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740

ببین من ترمیمم رفتم هنوز کمرنگه ، لبام صورتی شده با اینکه رنگ تاتوم خیلی تیره بود فکر نکن الان بری پررنگ میمونه ، همه رنگش میریزه

خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
اونی که کارشو دیدی ولی نه این خانومی که قبلا برات زده عوض کن و برو یه جای خوب دیگه  آرایش دائم ...

تاتوکار خوب دیگه نمیشناسم . اونام ک میشناسم چون جای اونا نزدم ک ترمیم حساب نمیکنن همون مبلغ اولیه ک احتمالا همون یک تومن هس میگیرن . اینم ک گفتم ۵۰۰ تا ۶۰۰ موادشو میدونم چیه کارشو ندیدم ک خب همه تاتو کارا عکس نشون میدن . اینم ک پیش خودش زدم خیلی بی انصافه ☹️ تا ۶۰۰ راضیم ولی یک تومن زیاده برا ترمیم

ببین من ترمیمم رفتم هنوز کمرنگه ، لبام صورتی شده با اینکه رنگ تاتوم خیلی تیره بود فکر نکن الان بری پ ...

نه من نمیخوام اتفاقا ک تیره بشه . گفتم کالباسی روشن بشه . من یکم لبم تیره بود زدم . برا شما چند کرفت ترمیم؟

تاتوکار خوب دیگه نمیشناسم . اونام ک میشناسم چون جای اونا نزدم ک ترمیم حساب نمیکنن همون مبلغ اولیه ک ...

خب به خاطر همین میگم برو پیش یه نفر دیگه

چون یه نفر دیگه ۱ تومن بگیره آدم زیاد ناراحت نمیشه

اگه نمیشناسی که برو پیش همون قبلی چاره ای نیست یا بگو اون یکی نمونه کار بفرسته

خب به خاطر همین میگم برو پیش یه نفر دیگه چون یه نفر دیگه ۱ تومن بگیره آدم زیاد ناراحت نمیشه اگه نم ...

نمونه کار که داره ولی با عکس . بعد پوست ریزی مهمه برا همین نمونه کار زنده خیلی خوبه ک ندارن فقط عکسه

2706