2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بجز غذاهای سرخ کردنی بقیه غذا ها نیاز ب وقت زیاد نداره ک. خورشتارو میتونی بزاری تو قابلمه با شعله کم در عرض سه چهار ساعت بپزه

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2740

گلم با پلوپز همه غذاها رو درست کن ریختن مواد۱۵بیشتر طول نمی کشه 

به پلوپز زمان بده من همه خوشتان تو پلوپز وقت من رو هم نمیگیره

من پیاز داغ هم کلی درست میکنم میزارم داخل فریزر و دیگه راحتم 

حبوبات رو هم نیمپز فریزر کردم

سرخ کن هم کار رو خیلی راحت می‌کنه 

دمی گوجه

عدسی

واویشگاه 

کوکو سیب زمینی 

ماکارانی دمی

سالاد مرغ 

آبگوشت 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰

عدسی 

خوراک لوبیا 

سیب‌زمینی تو نمک (ی قابلمه ی کهنه بردار توش ی بسته نمک بریز سیب‌زمینی رو با پوست تمیز بشور خشک کن بزار رو نمک ها در قابلمه رو بزار زیرشم کم کم کن آنقدر خوشمزه میشه با کره و تخم مرغ آبپز له کن و با سبزی خوردن و سس سانندوج کن و نون سنگک)

سینه ی مرغ رو چرخ کن با پیاز بزار تو فریزر چند بسته لوبیا پلو و ماکارونی عالی و سریع درست میشه باهاش 

با جو پرک سوپ سریع درست میشه 

اینا ایده ها ی کنه برا وقتایی ک کار زیاد دارم یا حوصله ی آشپزی ندارم

این کاربری دست چند نفره 

من لیست غذاهام برا طول هفته ایناس 

چلو قیمه 

ماکارونی 

دمپختک 

چلو مرغ 

آبگوشت 

خورشت گوشت و لوبیا

شوید پلو با ماهی اگه ماهی نبود تن ماهی قاطیش میکنم 

عدس پلو  

دیشب قیمه پختم برا ناهار امروز 

اینا همشون غذاهای سه سوتن 

به عنوان یه خانم شاغل که بیست ساله کار می کنم بهت میگم فقط به دنبال آسونی غذا نباش و تغذیه ت رو هرجوری هست درست پیش ببر که در آینده دچار مشکل نشی

اوایل سخته ولی بعد از یه مدت میفته روی روال و عادت می کنی

معده ت رو به سرخ کردنی و غذاهای سرهم بندی و عجله ای عادت نده

با برنامه ریزی می تونی به همه اون کارها برسی

2706