2737
2739

خانوما من یه اشتباهاتی داشتم که نامزدم سرد شد

الان باید دوباره دلشو بدست بیارم

به نظرتون چیکار کنم؟  از هم دورم هستیم

یه حرکت خیلی خفن بهم بگید 

این روزا میگذرن اما تو از این روزای لعنتی نگذر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بستگی داره شما چیکار کرده باشی

من یسری رفتار اشتباه داشته

یه موضوعی رو به نگفتم چون ترسیدم ولم کنه اونم گفت کارم باعث شد دلش بشکنه( موضوع اعتیاد پدرم بود)

2740
من یسری رفتار اشتباه داشته یه موضوعی رو به نگفتم چون ترسیدم ولم کنه اونم گفت کارم باعث شد دلش بشکنه ...

عزیزم ببخشیدا به اون ربطی ندارع پدر شما اعتیاد داره یانه.مگه الان مادر شما سرمابخوره به کسی مربوطه نه اعتیاد هم یه نوع بیماری به حساب میاد ربطی به شخصی نداره والا هر کسی میاد دخالت میکنه

عزیزم ببخشیدا به اون ربطی ندارع پدر شما اعتیاد داره یانه.مگه الان مادر شما سرمابخوره به کسی مربوطه ن ...

من اینو دیر فهمیدم:)

اون از لین ناراحته که بهش اعتماد نداشتم و نگفتم

میشه راهنمایی کنید چطور از دلش دربیارم؟

نمیخوام به جدایی بکشه

من اینو دیر فهمیدم:) اون از لین ناراحته که بهش اعتماد نداشتم و نگفتم میشه راهنمایی کنید چطور از دل ...

عزیزم بهش بگو ربطی به اعتماد نداره بگو تو جزیی از خانواده مایی ولی برخی مسایل که برای پدر یا مادر هر کسی اتفاق میوفته کاملا شخصیه

با لحن ملایم و منطقی و یکم مظلومانه بهش بگو میخوام درباره ی اشتباهم بهت توضیح بدم

بعد براش توضیح بده که چه حس بدی داری نسبت به این جریان و به همین دلیل براش نگفتی و ابدا بخاطر این نبوده که بهش اعتماد نکردی

بعدم بگو مطمئن باش دیگه اینطوری رفتار نمیکنم و بگو چقدر دوستش داری و چقدر ادامه ی رابطه برات مهمه

همه رو خیلی احساسی و مظلومانه بگو

بعدم دیگه ادامه نده و آویزونش نشو، تا دفعه ی بعد خودش برای ادامه ی صحبت پیش قدم بشه

چون اگر آدمی باشه که عذرخواهی و احساساتت براش مهم نباشه، دیگه ادامه ی اصرار فایده نداره

این نظر منه عزیزم

2706