2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مهم اینکه که اول شدن هلو "/

زن داداشم میزنه البته کرمای دست ساز و لایه بردار آنقدر اوایل عالی میشه که حد نداره حتی خودم خیلی بهش اصرار میکردم چی میزنی ولی نمی‌گفت الان انقد پوستش داغون شده که روش نمیشه یه دقیقه بدون آرایش و کرم پودر بمونه 

نزن اصلا 

نزن صورتت به فاک میره

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2738

بدترین کاری که یک نفر میتونه در حق پوستش کنه استفاده از کرم های دست ساز پاکستانیه 🫠🙃 میدونی چه فاجعه ای دختر؟؟ باز میگی مهم اینه اول هلو میکنه🙃🤐🫥

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا