2733
2734
عنوان

رفتم دکتر ازمایش خون نوشته

259 بازدید | 20 پست

سینه هام درد میکرد رفتم دکتر سنو نوشت سه تا توده هست 

سنورو به دکتر متخصص خون والکولوژی نوشون دادم ازمایش خون نوشت خیلیم ازم خون گرفتن جوابش ۱۷ میاد خیلی نگرانم

باید نمونه برداری مینوشت خون چرا؟ البته خونم اگه پلاکتت بالا باشه نشونه همون بیماریه که خدا کنه نباشه، زیر بغلتم توده بود؟

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
باید نمونه برداری مینوشت خون چرا؟ البته خونم اگه پلاکتت بالا باشه نشونه همون بیماریه که خدا کنه نباش ...

بله زیر بغلم داره

ماما گفت نمونه برداری 

دوستم پیش این دکتر میره گفت خوبه

یعنی پلاکت خونم بالا باشه چی میشه عزیزم؟؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
باید نمونه برداری مینوشت خون چرا؟ البته خونم اگه پلاکتت بالا باشه نشونه همون بیماریه که خدا کنه نباش ...

ازمایش خون فقط پلاکت نشون نمیده

تومور مارکرها و هورمون ها هم بررسی میشن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
بله زیر بغلم داره ماما گفت نمونه برداری  دوستم پیش این دکتر میره گفت خوبه یعنی پلاکت خونم با ...

تو هر چه سریعتر بدو برو نمونه برداری یعنی همین فردا بدو سریع وقتم بهت ندادن التماس کن بهت میدن یه روزم هدر نده اگه توده ها تومور بدخیم باشن خدای نکرده از غده لنفاوی زیر بغلت میره میزنه به کبد و بقیه ارگان های اصلی بدن میکُشه باید سریع درش بیاری

2740
تو هر چه سریعتر بدو برو نمونه برداری یعنی همین فردا بدو سریع وقتم بهت ندادن التماس کن بهت میدن یه رو ...

نمونه برادری هم خیلی سخته 

اشنامون رفته نمونه برداری الان سینه هاش حساستر شدن میگه همش درد دارن تابستون میخاد جراحی کنه خوش خیم هست خدارو شکر واسه اون

خیلی نگرانم برام دعا کنید یعنی چیز خاصی هست؟

انشالله که چیز خاصی نیست عزیزم 

اگر هم خدایی نکرده بود اصلا نترس 

بیماری ترسناکی نیست و اکثرا توده داخل سینه درمان میشن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
انشالله که چیز خاصی نیست عزیزم  اگر هم خدایی نکرده بود اصلا نترس  بیماری ترسناکی نیست و ...

اشنامون داشت خدا رو شکر خوش خیم بود

دوستم داره اونم یه ساله تحت نظره

خوش خیم هست 

خدا کنه چیزی نباشه 

نمونه برادری هم خیلی سخته  اشنامون رفته نمونه برداری الان سینه هاش حساستر شدن میگه همش درد دار ...

نگاه کن گلم این بیماری شوخی بردار نیس که بگی ولش کن نمیرم نمونه برداری همون موقع که تو داری بیخیال میشی اون داره از درون کار خودش رو میکنه و زمان خیلی خیلی مهمه نمیدونم چجوری برات توضیح بدم که متوجه بشی اگه میدونستی چه خبره یه روز رو هم از دست نمیدادی اون دوستت شاانس اورده خوش خیم بوده تو برو نمونه برداری انشالله واسه تو هم خوشخیم باشه ولی اگه نباشه باید سریع به دادش برسی

نگاه کن گلم این بیماری شوخی بردار نیس که بگی ولش کن نمیرم نمونه برداری همون موقع که تو داری بیخیال م ...

به دکتر گفتم نمونه برداری 

گفتش فعلا ازمایش بده 

باید برم جراح عمومی نمونه برداری؟

2706