2737
2739

خب هر دو کربوهیدرات هستند که 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

حالا مطمئنی اطلاعات تعذیه ایت درسته؟؟😂

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
اتفاقا برنجم شکم میاره کی گفته نمیاره

یه ورزشکار گفت رایس کیک و جایگزین نون کنید 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رایس منظورت برنجه؟

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)
2740
الان ماازکجا بدونیم هااا ؟؟چرا دهنمونو آب انداختی ؟

هوس رایس کیک کردی ؟ بی مزس که

نوع پخت و عمل اومدن در جذب مقدار قند و مدت زمانی که قند خون ثابت میمونه تاثیر داره مثلا نون خمیر ترش نونه ولی چاق نمیکنه اندازه بخوری چون قندش قند پیچیده است نه ساده

رایس کیک کلا چیز بی خاصیتیه برخلاف تبلیغات

نوع پخت و عمل اومدن در جذب مقدار قند و مدت زمانی که قند خون ثابت میمونه تاثیر داره مثلا نون خمیر ترش ...

الان رایس کیک سالم تره یا نون؟

رایس کیک گرونه مصرفش به جای نون به صرفه نیست...کمتر سیر نگه میداره ادمو و در کل واقعا خاصیتی نداره که بگید اون هزینه رو میکنم لاغر میمونم

نون خمیر ترش بهترین جایگزینه اگه تو خونه درست کنید که عالی اگه نتونستید چون زحمتش زیاده از نون فانتزیا بخرید

اونم گرونه ولی در عوض برای روده هاتون عالیه لاغر هم میکنه

الان رایس کیک سالم تره یا نون؟

ببین نون داریم تا نون بستگی داره با چه نونی مقایسه کنی مثلا نون لواش خیلی مفید نیست قندش بالاست در مقایسه با اون خوبه ولی

در کل اگه برات مهمه یه چیزی بخوری که خیلی اذیتت نکنه و گرونم نباشه نون سنگک بخور ولی به مقدار مناسب

2706