2737
2734

من چند وقت دیگه ۱۷ سالم میشه 

مامانم از این مادر هایی نبوده که محدودم کنه همه جا پایم بوده 

ولی یجارو خیلیی سخت گیری داره میکنه 

نمیزاره سیبیل هامو یا وسط ابروم بردارم نمیدونم چرااا

این چند وقت تا الان چند نفر به روم آوردن این مسئله رو حتی یسری شون جلو خود مامانم💔😔

اعتماد به نفسم هیلی اومده پایین 

خجالت میکشم بعضی وقتا لعنتییی انقد سیاه میشه که کرم هم میزنم باز معلومه 

مذهبییی ترین و سنتی ترین  بچه هاهم زدن 

اونایی هم که نزدن اصلااا معلوم نیست دقیقا شبیه کسی میمونن که اصلاح کردن

دیروز با دوستم رفتیم بیرون گفتم میخوام فلان چیز و بخرم گفت تو اول برو سبیلاتو بزن🥲

در حالی که من هیج وقت عیب اونو به روش نیاوردم 

حالا سوالم اینه 

من چند وقت دیگه عقد یکی از اقوام نزدیکم هست نمیدونم جرا همش یه حسی بهم میکه اگر اونجا هم اینطور برم ایندفه ینفر دیگه هم مسخرم میکنه🥲

با خودم گفتم به مامانم بگم که خجالت میکشم و نمیام اون مراسم بخاطر همین مورد و شاید بازم مامانم مخالفت کنه که بردارم و من میشینم برخلاف میلم به اون مراسم نمیرم 

خالم با مامانم صحبت کرد مامانم گفته بعد مدارس برا عروسی فلانی میزارم خب تو که میخوای بزاری هنین الا بزار دیگههه🤦‍♀️

نگید یواشکی بزن که نه میتونم نه میخوام رابطمون بهم بخوره

هی بگو بگو.بگو تا مجبور بشه بگه باشه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم چه دختر خوبی هستی 💕🌼

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

به مامانت بگو اگر نذاری پشت لبم و اصلاح کنم میرم تغییر جنسیت میدم 🤣🤣🤣🤣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740

اخ مامانم منم گیر میداد اولا 

ببین این ک به خالت گفتی کار خوبی کردی یکی دو تا از نزدیکات ابجی عمه ای چیزی داری بگو بازم با مامانت حرف بزنه بگن دیگه کسی به اینکه کی ابرو برداشته توجه نمیکنه ولی اگه باشه زشته منم چند نفر با مامانم حرف زد اوکی شد 😂💔

تا الا چند دفه بهش گفتم  تااازه یدفه کفت هر وقت دیپلم گرفتی  ولی دیشب انقد خالم باهاش صح ...

بازم بگوووو

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بشین گریه کن بگو دوستام مسخرم میکنن همشون زدن فقط منم دیگ نمیخوام درس بخونم

بزن ب در افسردگیو بیچارگی

شاید قبول کرد

ی سیبیلو ابرو چیزی نیس اونم واسه دختر ۱۷ساله.سخت گیریشون بی مورده ولی تو میتونی راضیشون کنی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
آخ دقیقا منم همسن توام هنوز ابروهام رو نذاشته بردارم کلا توی فامیل ما اینجوریه دختر خالم ۲۳ سالشه هن ...

حالا فامیل ما دختراشون کلاس ۹ اینا هستن برداشتن یسری شون 

ولی این یوی از دلایلی که نمیزاره اینه که فک کنم پیش خودش فک میکنه حالت دخترونه صورتم از بین میره در حالی که اینطور نی واقعا

حالا ابروهاتم برداشتی بین ابروت اگه ابروت پیوستس بزن 

من ک شاااید مامانم گیر نده ولی بازم اصلا دست به ابروم نزدم ابرو نچرال مده و قشنگ تر ولی اگه پیوستس و دوس نداری بزن و پشت لبو 

2706