2737
2734
عنوان

بچه ها شما جای من بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 49 پست
اخه نمیخوامم نسبت به دوستام بدبین اش کنم هر چند دوستام  حتی خانواده بعضی هاشون هم میشناسه شما ...

بله عزیزم من خودم مادرم البته بچم پسره ولی اگ دختر بود مشکلی با این قضیه نداشتم

خب بگو همه برمیدارن دوست فامیل همسایه

زیادی محتاطی. آخه چیز مهمی نیس ک نگران عکس العمل مامانتی

اگ نمیخوای با همون خالت جلو برو بگو بازم صحبت کنن 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی ممنونم خوبی از خودتونه که خوبی بقیه رو میگید❤️🍃 فقط از چه لحاظ😄✨️

بیشتر حسم این بود و متنی که نوشتی بیشتر از سنت بود برای من که 20 سال ازت بزرگترم جالب بود که یه دختر دغدغه شو انقدر تمیز و مرتب بگه با حفظ احترام به مادر... با وجود اینکه این موضوع رو مخته... کاملا درکت میکنم ما هم به هر حال از این دوره ها عبور کردیم منتهی سخت گیری های خیلی بیشتر که الان نگاه میکنم  واقعا لزومی نداشت... 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2728
بیشتر حسم این بود و متنی که نوشتی بیشتر از سنت بود برای من که 20 سال ازت بزرگترم جالب بود که یه دختر ...

خیلیی ممنونم عزیزم این لطف شماست💖

واقعا درست میگید کشور میکنم از بابت اینکه درک کردید و نظر دادید🫀🌱