2737
2739
من متوجه نمیشم .اصولی خوندن یعنی چی ؟خودمم خیلی شنیدم اینو

خیلیا فیلم آموزشی میذارن بعد وسطش میرن چت میکنن با گوشی یچی میخورن انگار فیلم سینماییه اصلا حواس ندارن دوساعت وقت میذارن ولی پوچ یا اینکه خیلیا فقط میرن سراغ درسنامه مثلا برای درسی مثل زیست و اینقدر میخونن تا حفظ شن بعد میرن سراغ تستا میبینن همه چی مفهومیه تست نمیزنن فقط درسنامه میخونن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با روحیه بخون نه اینکه یکسال دوازده ساعت بخونی سال بعد حوصله یکساعت هم نداشته باشی ورزش کن تفریح داش ...

از الان میشههه؟

میخوندم اصلا از درس فاصله نگرفتم ولی با روحیه صفر هییییییچ بازدهی نداره الان ناامیدم ن میشه واسه سال بعد موند ن اینکه مطمئنم تو این مدت پرستاری نمیارم

2728
پرستاری تیپ یک میخونم  چون دولتی جای خوب هس  باید درصد نسبتا بالای ۲۰ زد همه درسا زد و م ...

برای ترمیم معدل یا امتحان نهایی منبع چی خوندی؟

#چیستان: آن چیست که سبز است درآسمان و زمین و دریا هست . در سیل و زلزله هست و قلدرهای جهان از آن میترسند؟ ✌️
2740
از الان میشههه؟ میخوندم اصلا از درس فاصله نگرفتم ولی با روحیه صفر هییییییچ بازدهی نداره الان ناامید ...

میاری بخون

#چیستان: آن چیست که سبز است درآسمان و زمین و دریا هست . در سیل و زلزله هست و قلدرهای جهان از آن میترسند؟ ✌️
برای ترمیم معدل یا امتحان نهایی منبع چی خوندی؟

من ترمیم نکردم وگرنه پزشکی قبول بودم 

شما کلاسهای نهایی و.... زیاد هستن استفاده کنی و چند دوره حل کنی مشکل خاصی نخواهی داشت

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
پرستاری تیپ یک میخونم  چون دولتی جای خوب هس  باید درصد نسبتا بالای ۲۰ زد همه درسا زد و م ...

واقعااا میشهههههه ؟

پایه ام ن خوبه ن بد یعنی اصلا از درس فاصله نگرفتم ولی روحیه ای ندارم خیلی میخونم ولی ن استمرار دارم ن انگیزه 

بنظرت بمونم یا تو همین دوماه بکوب بخونم شهرستان دولتی هم بیارم رویاس

واقعااا میشهههههه ؟ پایه ام ن خوبه ن بد یعنی اصلا از درس فاصله نگرفتم ولی روحیه ای ندارم خیلی میخون ...

نه عزیزم بخون 

قول میدم درست بخونی پرستاری حداقلش شهرستان رو شاخشه

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2706