2737
2739
عنوان

طلافروشیا که بستس هنوز

283 بازدید | 13 پست

قرارشد بازکنن ولی نشد 

مگه بالاخره به خواستشون نرسیدن ؟

خلاصه قسمت نبود طلا بخریم گویا 

هزارتا دودوتا چهارتا که وقت خرید هست یانه اخرم بسته بودن

من از پیجاشون خریدم

چه نترسی هستی!!!!!

حضوری خرید میکنی کلی روش میخورن، چطور مجازی اعتماد میکنی!؟!!!😐

عــاشـق هموطنام هستم، با دردشون درد میکشم و با لبخندشون از ته دل شاد میشم. الهی همتون حال دلتون خوب، لبتون خندون، دلتون شاد، زندگیتون پُربرکت و عاقبتتون بخیر باشه. هموطنِ عزیز و دوست داشتنیِ من، اگر امضای منو خوندی همیشه یادت باشه خیلی دوستت دارم🙏🏼❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

کدوم شهرین که بستس شهر ما که همشون بازن 

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"

من پنج شنبه رفتم باز بود که

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
چه نترسی هستی!!!!! حضوری خرید میکنی کلی روش میخورن، چطور مجازی اعتماد میکنی!؟!!!😐

قبلا حضوری خریده بودم ازشون استوری میزارن طلارو وزن میکنم محاسبه میکنن فاکتور میکنن برات میفرستن

قبلا حضوری خریده بودم ازشون استوری میزارن طلارو وزن میکنم محاسبه میکنن فاکتور میکنن برات میفرستن

تو دنیا، به خودت هم اعتماد نکن عزیزم، انسان شیر خام خورده ست...

اینبار ک خریدتو انجام دادی الهی ک مبارکت باشه ولی سری بعد، از آسمون آتش هم بارید حضوری برو

عــاشـق هموطنام هستم، با دردشون درد میکشم و با لبخندشون از ته دل شاد میشم. الهی همتون حال دلتون خوب، لبتون خندون، دلتون شاد، زندگیتون پُربرکت و عاقبتتون بخیر باشه. هموطنِ عزیز و دوست داشتنیِ من، اگر امضای منو خوندی همیشه یادت باشه خیلی دوستت دارم🙏🏼❤