2733
2739
واقعااا😍 ولی فکر میکنم اون سه ماه هم پایه تون قوی بوده وهم استمرار داشتین  سالی اولی شروعت ا ...

نه عزیزم من همیشه مشکل استمرار داشتم وگرنه رتبم در حد پزشکی میشد 

ولی پایم متوسط و رو به خوب بود 

مباحث تست خیز کار کردم اوکی شد نتیجه سال اول 

شما تا کنکور تیر وقت زیاد داری 

نکته و تست هرکار که میتونی انجام بده 

ترمیم معدل هم خیلی تاثیر داره

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

هر موقع خواستی خسته بشی ی استراحت کوتاه بده 

ودیگه خیلی خسته بودی به این فکرکن بعد تیر قبول میشی و تموم میشه ونیاز نیس دیگه پشت کنکور بمونی

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من پارسال رتبم ۵۶۰۰ م۱ شد و پرستاری آوردم انصراف دادم و امسال رتبم ۲۸۰۰ شد و بینایی میخونم بهشتی

یه چیزی که باید بگم لطفاً هیچ درسی رو حذف نکن منظورم مبحث نیستا

مثلا نیا بگو ریاضی رو صفر میزنم عیبی نداره بقیش بالا میزنم

هر چقدرم وقت داری باز مباحث سبکی هستن تو هر درسی که بخونیشون

سوال دیگه داشتی بگو گلم

2742
سلام من پارسال رتبم ۵۶۰۰ م۱ شد و پرستاری آوردم انصراف دادم و امسال رتبم ۲۸۰۰ شد و بینایی میخونم بهشت ...

ممنونم ازتون گلم لطف کردین 

از اسفند واقعا بکوب میخونم قبلشم میخوندم ولی بدون استمرار با روحیه داغون ساعتم بالا بود ولی خب بازدهی نداشت با حال روحیم

از الان واقعاااا با پایه ن چندان قوی ن چندان ضعیف میشه پرستاری شهرستانا رو بیارم؟میدونم سوالم خیلی کلی و کلیشه ایه و بستگی به هر فرد متغییره 

شما رتبه تون عاااالییییی بوده همون سال اول از کی شروع کردین از دهم؟

ممنونم ازتون گلم لطف کردین  از اسفند واقعا بکوب میخونم قبلشم میخوندم ولی بدون استمرار با روحیه ...

معلومه که میتونی بیاری علت نداشتن بازدهی باید ببینید چیه

تست کم میزنید یا تحلیل ندارید یا استرس

مشکلو ریشه یابی کنید

شدنش شک نکنید میشه

یه حذفیات خوبم داشته باشید مثلا من جای شما باشم الان تمرکز نمیزارم روی گیاهی یازدهم

من از دوازدهم خوندم از تابستونش عزیزم ولی سال اول ریاضی ول کردم چون استادم بد بود رهاش کردم و مجبور شدم با یه عالمه درصد فوق العاده پشت بمونم 

صفر یه درس خیییلی تاثیر می‌زاره تو تراز

معلومه که میتونی بیاری علت نداشتن بازدهی باید ببینید چیه تست کم میزنید یا تحلیل ندارید یا استرس مش ...

درسته نه حذفیات دارم اتفاقا گیاهیا رو و ۵،۶دوازدهم بقیه رو هم خوندم دهمو و دوفصل جانوری یازدهم ریاضی ام حد و پیوستگی و تابع و مثلثات (اما میخوام حذفش کنم بنطرتون درسته یان )و مشتق و کاربرد هم دارم میخونم 

از شیمی اسید و باز و فصل۳دهم احتمالا حذف کنم

ولی از فیزیک فقط فصل۳ یازدهمو میتونم واقعا فصل۱،۲مشکلن برام 

سینماتیک هم حذف کردم 

زمینم همشو میخونم 

ممنونم از تجربیاتتون عزیزدلم مسیرتون هموار 😍🌱

درسته نه حذفیات دارم اتفاقا گیاهیا رو و ۵،۶دوازدهم بقیه رو هم خوندم دهمو و دوفصل جانوری یازدهم ریاضی ...

از ریاضی تابع و حد و پیوستگی و مشتق بخونید و نگه دارید

کاربرد بدقلق اکثریت نمیتونن سر کنکور به سوالش جواب بدم

به جای کاربرد میتونید معادله نامعادله بخونید و احتمال که تیپیک تره همونقدرم وقت میگیره 

شیمی حذفیاتتون خوبه ولی بنظرم هر طور شده حفظیاتش رو بخونید مسائل این فصول حذف کنید ایراد نداره اما سوالای شیمی ترکیبی شده و چند موردی و میبینی هر مورد حفظی از یه فصل

حیف که یه چیز حفظی رو نزنید

بنظرم این فصول روزی براش ۲۰ دقیقه تایم بزارید و حفظیاتش بخونید مسائلش حذف کنید

فیزیک دهمو امیدوارم خونده باشید اگر نه فیزیک دهم و فصل اخر دوازدهم و فصل ۳ یازدهم حتما بخونید چون راحت ترین فصلان

برای یازدهم فیزیک فصل یک از دو راحت تره

ترحیحا این موقع سال دنبال حل کردن مدار و فصل ۲ فیزیک نرید

اما فصل ۱ یازدهم اتفاقا مفاهیمش سادن شاید منبع خوبی برا امورشش ندارید 

سینماتیک هم کار خوبی کردید حذف کردید

زمین هم که عالی بخونید اتفاقا امسال خیلی تاثیر داشت درسته ضریبش یکه ولی انحراف معیار ایجاد کرد

خواهش می کنم عزیزم ان شا الله خبر قبولیتو بدی

2740
مرسی ازت گلم  خیلی ممنونم همواره موفق باشی 🌱❤😍

قربونت عزیزم همچنین