2733
2739

داییم داره میاد پیشمون 

خیلی دوسش دارم ۲ سال ازم بزرگتره و خیلی باهاش راحتم 

بهترین رفیق بهترین پشتیبان و بهترین مشاور😍😍

دایی کوچیکمه

شما چقدر دایی هاتونو دوس دارین😍

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک

🫠😂منحرف شدم اولش😑

خدا حفظش کنه عزیزم😍

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🫠😂منحرف شدم اولش😑 خدا حفظش کنه عزیزم😍

اون عشقی که شما فکر میکنی هم نشسته منتطر دایی🤣

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
2731
ممنون گلم

فدات❤️😁

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
اون عشقی که شما فکر میکنی هم نشسته منتطر دایی🤣

اووووو😁❤️

2740
هوم😍🤣

پایداااار😍💍😂

تا زن نگرفته خوبه  تو هم تا شوهر نکردی وگرنه که شوهرت نمیزارع

نامزدمم همینجاست منتظره 

داییمم نامزد داره

چرا داری اینجوری میگی؟

ترجیح میدادم دایی روانی که الان دارم رو نداشته باشم 

کم مونده بود سر همه مون رو وقتی خونه مادر بزرگم رفته بودیم و شب خوابیده بودیم ببره مثل...

یه بارم الکی زنگ زده بود به یکی از شوهر خاله هام میگفت بیا زن ج*نده ات رو جمع کن ،حالا خاله ام چیکار کرده بود  بیچاره چون صندلی عقب ماشین آژانس که گرفته بودیم ما نشسته بودیم نشست جلو بهش این روانی میگفت ج*نده

ترجیح میدادم دایی روانی که الان دارم رو نداشته باشم  کم مونده بود سر همه مون رو وقتی خونه مادر ...

حق داری 

2706