2733
2734

می‌خوام تعریف کنم چیشده راهنماییم کنین خواهش میکنم خواهرانه

عقدم یکساله

قضیه از اونجا شروع شد که مادر شوهرم مهمونی دعوت کرد خاله هامو مامانم اینارو منم رفتم کمک کردم وسایلا آماده نبود عجله داشتیم منو مادر شوهرم هلاک بودیم ازشوهرم کمک خواستم کمک نکرد که هیچ کلی حرف گف گف موندیم مصببت فلان هر چی میگفتم لج بازی میکرد پیش مادربزرگ خودش و خانوادش برگشتم گفتم چرا خودتو نشون میدی اینجوری میکنی برگشت عصبی شد گف به کارت برس با صدای بلند بعد که مهمونا اومدن پیش مهمونا اصلا با من حرف نزد میوه گرفت به همه منو رد شد منم واقعا ناراحت شدم اومدم خونمون بهش پیام داد کلی حرف گفتم گفتم فاتحه تو خوندم گفتم نه پول داری نه قیافه یکم اخلاق داشتی اونم دیگه نداری اونم عصبی شد از اونمقع شش روز میگذره و هیچ خبری ازش نیس😔نه زنگ نه پیام منم نمیخام پیش قدم بشم ☹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اون منو پیش جمع تخریب کرد بعد من اونو تو خلوتمون خب چیکار میکردم یه چند باری این مدلی کرده بود

مردا احساساتی نیستن غرورشون ک بشکنه دیگه تغییر میکنن ، مثل زنا نیستن با ی دلتنگی همه چی یادشون بره 

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

توعقدگفتی نه تیپ داری نه قیافه پس چرا زنش شدی؟من۱۳ساله بدترین دعواهاروکردم اینونگفتم درسته کار اون خیلی اشتباه بود ولی تومیتونستی باسکوتت کاری کنی به التماس بیفته

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
مردا احساساتی نیستن غرورشون ک بشکنه دیگه تغییر میکنن ، مثل زنا نیستن با ی دلتنگی همه چی یادشون بره&n ...

چیکار کنم الان پیش قدم بشم میدونم پرو‌میشه میترسم دوباره تکرار کنه

کار ایشون که خیلی زشت و از روی بی تجربگی بوده 

میتونستین تو پیام ابراز ناراحتی کنید از رفتارش 

و اینکه چرا ناراحتید و ....

دیگه تخریب شخصیت و ظاهر نابجا بوده 

چون ی جورایی به خودتون توهین کردین 

چون انتخاب خودتون بوده

تو فعلا اصلا پیگیرش نشو بزار بفهمه جلو جمع باید درست رفتارکنه

اره خودمم همینو میخام ولی خیلی ناراحتم ازش این همه مدت بهم بی تفاوتی کرده 😭حرصم میگیره کلافم

2706