2733
2739
عنوان

یه هفته اس قهرم با شوهرم عقدیم چرا پیش قدم نمیشه چیکار کنم☹️😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3290 بازدید | 66 پست
میدونی چه سوالی میاد دهنم چرا من؟؟؟اون مرده چرا دلتنگم نمیشه چرا نمیاد سمتم اگه واقعا براش بی ارزشم ...

به زن و مرد بودن ربطی نداره قشنگم من طرف اونو نمیگیرم اصلا ولی من تو جمع بگم کار خودتو بکن سنگین تر تموم میشه یا طرف برگرده بهم بگه تو قیافه نداری پول نداری اخلاق نداری ؟ حس بی ارزشی میده به ادم واقعا. خیلی بده .من جای اون باشم فک میکنم که خب این خانوم منو نمیخواد چون هیچی منو دوس نداره. دل ادم میشکنه

کار هر دوتون بد بوده اما انصافا اونا هم احترام گذاشتن با خانواده دعوت کردن ( درست رسم پاگشا) اما بعضیا همین هم نمیکنن... 

ببین کارش بد بوده اما از بی تجربگی بوده بعضیا همون عقد هم ذاتی غلام حلقه به گوش زن میشن بعضیا زمان می بره بفهمن حتی چند سال... شوهرت یکم این مدلی واین که به نظرم مردا کلا جلو هانوادشون جو گیر میشن تو خودتی بد نشون نده و حرفت واقعا بد بود تصور کن شوهرت بهت میگفت خانواده ثروت مند نداری خوشگل نیستی هنر نداری سلیقه نداری و... چی میشد؟

اینم بگم حرمت بین خودتون نشکن این پرده حرمت حیا پاره بشه تا آخر زندگی راحت باهم دعوا می‌کنید قهر میکنید و عادی میشه و چه روز بدی که عادی نشه ... مثل زندگی من اصلا نزار عادی شه

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان چیکار کنم😭

از یک مشاور کمک بگیر هزار و یک بار ذکر یا ودود بخون فردا احیا دعا کن زنگ بزنه صلوات نذر امام علی کن 

آشتی میکنید نگران نباش نمی‌خوام استرس بدم عزیزم اما دیگه حرمت و غرورش و نشکن شوهرم تو عقد و اوایل زندگی چند بار بد دلم و شکست هیچ وقت از قلبم پاک نشد و منم خیلی با حرفام تحقیرش کردم عقده ام خالی کنم به نظرم این طور نشد بگی من گربه و دم حجله کشتم یا اون به نظرم باعث شد قهر و تنش عادی شه کلا نزار این اتفاق بیفته اول زندگی این اتفاق ها می افته سال اول زندگی بعد ازدواج خیلی سخت بعد کم کم دستت میاد فقط حرمت هم نشکنید عزیزم بزار همیشه غرور مردانگی داشته باشه حتی ظاهری این حس و بهش بده... پا پیش گذاشت تو هم حتما عذر خواهی کن 

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2742
بخدا اونم رفتارش افتضاح بود

بله عزیزم ولی رفتار اشتباه اون باعث مجاز بودن اشتباه شما هم نمیشه یکم بیشتر فک کن 

بنظرم هردوتون بچه اید برید مشاوره وگرنه اینطوری دوم نمیارید تو زندگی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕