2733
2734
عنوان

ورم پا

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 128 پست
به هر حال آزمایش وسونو انجام بدید

میترسیدم انجام بدم بخاطر اینکه فکر میکردم کلیه ام از کار افتاده ولی با گفته های شما امیدوار شدم خیلی ممنونم ازتون ان شاالله موفق تر بشین خانوم دکتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میترسیدم انجام بدم بخاطر اینکه فکر میکردم کلیه ام از کار افتاده ولی با گفته های شما امیدوار شدم خیلی ...

ممنون عزیزم نگران نباش برو پیگیر باش اگر کاری ام داشتی درخدمتم

شیاف یادت نره اگر درد خیلی شدید داشتی آمپول کتورولاک

2728
دقیقا اینجور شدم روزه میگرفتم دیگه از دیروز نگرفتم تکرر ادرار گرفتم بودم بدنمم خیلی کم اب شده بود دی ...

از کبد هم ممکنه باشه. یا قلب .اتفاقا خواهر منم چند روزیه مچ دوتا ماهش ورام داشت سونو داد گفتن کبد چرب شده

یه دختر دارم تا نداره
2740
میخواستم بگم نوروبیون که زدی بهتر هفته بعد هم یکی بزنی

چشم بازم ممنون 

ببخشید یک سوال دیگه دارم احساس سنگینی دارم مخصوصا تو پاهام 

و صورتم ولی بیشتر پایین پاهام احساس سنگینی دارم علتش میدونید؟

چشم بازم ممنون  ببخشید یک سوال دیگه دارم احساس سنگینی دارم مخصوصا تو پاهام  و صورتم ولی ...

علت های زیادی داره

اضافه وزن،غلیظ بودن خون و.....

شما آزمایش بدید این مشکل رفع میشه

اگر غلظت داشتید اهدای خون یا حجامت کمکتون میکنه

علت های زیادی داره اضافه وزن،غلیظ بودن خون و..... شما آزمایش بدید این مشکل رفع میشه اگر غلظت داشت ...

ممنون خانوم دکتر 

ببخشید خانوم دکتر امروز دون دون قرمز دراوردم میترسم ابله باشه برا این گفتم نرم فعلا ازمایش تا کسی ندم

نمیدونید تا چن روز نباید جایی برم؟و اینکه انتقالش چطور هست؟

ممنون خانوم دکتر  ببخشید خانوم دکتر امروز دون دون قرمز دراوردم میترسم ابله باشه برا این گفتم ن ...

یعنی تا الان آبله نگرفتید؟راه هوا انتقال پیدا میکنه بوش بخوره

و تماس با ضایعه بهتر تا یک هفته مراعات کنید

2706