2733
2739
عنوان

کیا لانگ دیستنس بودن؟

474 بازدید | 42 پست

کیا لانگ دیستنس بودن و بعدش ازدواج کردن؟ 

چه طوری تحمل میکنین؟؟ 

قراره یک سالی لانگ دیستنس باشیم 

نمیدونم چه طور صمیمیتمون رو تو این یه سال حفظ کنم مخصوصا که هر روز هم سر کار میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما فاصلمون ۱ ساعته 

لانگ دیستنس میشه؟

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2740

به نظرم بستگی ب خودتون داره اگه بتونین ی تایم تعیین کنین ک اون تایم تلفنی حرف بزنین خیلی تاثیر داره تو حفظ صمیمیتتون...منم تازه با یکی آشنا شدم کلا چند روزه منو می‌شناسه و ی بارم منو دیده اگه رابطه ای شکل بگیره اونم لانگ هس.مشکلم اینه چن روزه منو می‌شناسه خیلی ابراز محبت میکنه برا من عجیبه این حجم از صمیمیت 😑منم راهنمایی کنین گناه دارم 🥲

عجیبه که من نمیدونم لانگ دیستنس چیه؟😂😂

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2706